instagram/andreaveresovaofficial

Andrea Verešová je jednou z najkrajších slovenských žien. Preslávilo ju víťazstvo v súťaži krásy a dodneš je úspešnou modelkou a podnikateľkou. Mama dvoch detí svojím výzorom strčí do vrecka aj mladé ženy, no so svojou postavou evidentne nie je spokojná. Inak sa jej upravené fotografie nedajú vysvetliť.

Dnes už 40-ročná modelka vyhrala titul MISS v roku 1999 a odvtedy sa modelingu venuje aktívne. V roku 2007 sa vydala za českého podnikateľa Daniela Volopicha, s ktorým má dcéru a syna. Andrea je stále vo forme a svoju dokonalú postavu ukazuje aj na sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 380-tisíc fanúšikov.

Tí si všimli, že modelka má často potrebu svoje fotky ešte vylepšovať. Tentokrát však snahu o štíhlejšiu postavu na fotografii prehnala.

Keďže sa svojím výzorom živí, určite chce vyzerať dobre v každej chvíli. No podľa mnohých ľudí je práve ona človekom, ktorý svoje fotky upravovať nepotrebuje. Aj napriek tomu to tak robí. Andrea, ktorá si momentálne užíva exotické Seychely, nedávno pridala na svoj profil príspevok, v ktorom mala zvláštne chudšiu nohu ako ruku. A to ľuďom udrelo do očí.

Po kritike fotografiu vymazala a postla opäť, no s menšou úpravou. „Andreo, máte krásné tělo. Jako retušer jsem forografie s Vámi občas upravoval a nikdy nebylo třeba jakkoli zasahovat. Ty Vaše úpravy jsou často vidět a jsou hlavně úplně zbytečné,“ reagoval na príspevok fanúšik.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News