Karlos a Lela

Kráľovská veselica je v plnom prúde. Vémola a Ceterová sú konečne svoji a práve prebieha veľkolepá hostina. Po obrade všetci odišli do Občianskej plavárne v Prahe, kde sa viac ako 350 hostí dočkalo šokujúcich prekvapení. Svoj instagramový profil vo veľkom zaplňuje práve ženích. 

To, čo predvádza Karlos Vémola pred svadobnými hosťami, by si naňho vôbec nepovedala. Určite si ani len netušila, že MMA zápasník dokáže byť takýto šoumen a romantická duša. Svojej milovanej Lele dokonca zaobstaral netradičný svadobný dar a neuveríš, čo to bolo.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Takto si Karlos viedol svoju nevestičku. Čo hovoríš, sú ako vystrihnutí z časopisu?

Svadba plná prekvapení

Karlos je známy tým, že miluje všetky zvieratá. A to doslova. Doma má dokonca vlastnú mini zoo, ktorú tvoria prevažne iba exotické zvieratá. A jedno také daroval aj svojej novomanželke. Dal jej opicu a hneď ju aj pomenoval. No Lela z takéhoto darčeku veru nebola veľmi nadšená.

Karlos s opicou
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

A ani MMA zápasníka nepotešilo, že nedostal povolenie na veľký kolotoč a na levy, po ktorých na svadbe túžil. To ale zahodil za hlavu a užíva si to aj bez nich.

Na veselici im zaspievala rómska kapela, známy herec Sagvan Tofi, mladá herečka Natália Grossová a dokonca im zarapoval aj Rytmus. Hostí baví aj dvojník Elvisa Presleyho.

Vémola a Ceterová plní prekvapení

Vémola a Ceterová ešte pred hostinou ukázali tie vysnívané obrúčky, o ktorých sme ti písali v predošlom článku. Stoja majland, no Karlos ich Lele nevedel odoprieť. Vidno, že svoju vyvolenú miluje z celého srdca.

„Na toto som sa tešil celý život. Pozrite, akú mám nádhernú nevestu. Ja som najšťastnejší človek na svete,“ otvoril sa romantický novomanžel. „Ona je vo všetkom neskutočne dokonalá. Ja som strašne šťastný, že mám svoju ženu,“ dodal. Viac v rozhovore pre extra.cz, ktorý nájdeš nižšie.

Verejnosti dokonca už povedal, že si počas svadobnej noci spravia ďalšie dieťa, teda on by chcel rovno dvojčatá. Strávia ju pritom na mieste, kde mali svoje prvé rande pre 5 rokmi.

Veľkolepý je každý detail

Novomanželia si už stihli užiť aj prvý tanec na pesničku I will always love you od Whitney Houston, a to priamo na Vltave. Scenériu dopĺňali kvietky v pozadí a ohňová šou. Predtým ale Vémola a Ceterová stihli rozrezať veľkolepú 7-poschodovú tortu. Bola skoro väčšia ako samotný MMA zápasník.

Určite sa ale ešte máš na čo tešiť. Vémola a Ceterová totiž v zálohe ešte majú určite skryté ďalšie prekvapenia a celebrity českého a slovenského šoubiznisu. Viac fotiek zo svadby uvidíš v našej FOTOGALÉRII:

Zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News