Unsplash/Sarah Rodriguez

Závisť je jednou z vlastností, ktorou disponuje mnoho ľudí. Ešte aj tie staré ponožky, ktoré nosíš, sú schopní závidieť. Proste hrôza. Dokonca, 3 znamenia zverokruhu, ktoré ti dnes predstavíme, patria medzi najzávislejšie. Majú to v povahe.

Keď sa ti darí alebo čokoľvek, už ide na nich, že by to chceli hneď aj oni. Všetko cudzie chcú mať, ale nepozrú sa na to, čo majú oni. Sú nespokojní s tým, čo vlastnia či dokázali. Jednoducho, všetko iné ich fascinuje a vyvoláva v nich túžbu, že to chcú mať tiež.

Škorpión

Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu veľmi radi závidia. Táto vlastnosť je pre nich totižto typická. Horšie je, že to nedokážu ani poriadne skrývať. Keď závidia, hneď to vieš spoznať. A potom prečo nie sú obľúbení. Nuž, lebo ich očividná závisť ťa vie niekedy až priam prepichnúť.

Pred nimi by si sa veľmi chváliť nemala. Ak si nechceš pokaziť deň tým, že sa nebudú s tebou úprimne tešiť. Chválenkárstvo by len medzi vami vyvolalo zbytočné konflikty.

Panna

Pri pannách sa to má zas tak, že pokiaľ ich niekto prekoná, respektíve, ak sa nájde niekto, kto je lepší v niečom, v čom panny nie, nastupuje žiarlivosť.

Ľudia v tomto znamení si potrebujú dokazovať, že zvládnu čokoľvek a lepšie ako ostatní. Proste milujú ten pocit byť najlepší. Ale práve závisť je ich hnacím motorom zlepšovať sa a dokázať veľké veci.

Blíženci

A posledné znamenie, ktoré má tendenciu závidieť, je znamenie blíženec. Obdivujú to, čo majú iní, ale nehľadia na to, čo všetko úžasné majú oni. Stále by chceli viac a viac. Máš nové šaty, ktoré nemá blíženec? Kľudne ti aj tie bude závidieť. Aj keď sú to len šaty, ktoré by si kľudne mohol kúpiť.

Tiež by si sa veľmi chváliť s úžasnými novinkami pred týmto znamením nemala. Nepokazíš deň len sebe, ale pokazíte si ho navzájom. Lebo závisť vie byť mrcha.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy