Zdravie máme len jedno a preto sa nie nadarmo hovorí, že sa máme podľa toho aj správať. Obzvlášť v súčasnosti, kedy na nás číha ešte k tomu aj nebezpečná nákaza COVID – 19. Je pravda, že niekto má silnejší organizmus a dokáže ľahšie čeliť a niekto má žiaľ slabší. Dokonca aj samotné hviezdy radia, že tieto znamenia zverokruhu sú veľa náchylnejšie ako tie ostatné a preto by mali byť veľmi opatrné! Našla si tam aj svoje znamenie?

Baran

Tvrdohlavý Baran si svojím postojom niekedy viac škodí ako pomáha. Väčšinou prepína svoje sily a tým vyčerpáva svoj organizmus a telo, ktorú sú potom veľmi náchylné na choroby. I napriek tomu, že cíti, že už potrebuje oddych, pokiaľ si dá do hlavy, že žiadny odpočinok nebude, tak jednoducho nebude. Preto Baran, všetko s mierou a nezabúdaj, že niekedy práve jednoduchý odpočinok vie napomôcť k lepšiemu zdraviu.

Strelec

Podobne na tom je i Strelec. Strelec si za to však môže z časti kvôli tomu, že jeho psychika je slabá a všetko prežíva veľmi intenzívne. Čo sa teda odráža i na jeho zdraví. Pokiaľ je psychika človeka nestabilná a pokrivená, má to obrovský dopad na celý organizmus. Základom je vnútorná rovnováha. Preto drahý Strelec, začni pracovať na svojej psychike a potom aj choroby sa budú stráni. Pozitívne naladenie je veľmi dôležité. Vďaka tomu sa ľahšie zdolávajú obtiažne prekážky.

Ryby

Veru, aj Ryby by mali byť obzvlášť obozretné a chrániť sa. Ich problém je zas to, že sa veľmi stresujú. To je zapínač oslabenia imunity. Preto Ryby, kľud, nejde o život. A stres vám nepomôže. Niekedy treba veci naozaj brať s nadhľadom a úsmevom. Potom sa i telo upokojí a najmä psychika. To je dosť silná zbraň proti nákazám. Samozrejme, že netreba zabúdať ani na vitamíny a šport, To všetko tiež prispieva pozitívne na nás. A ani na vodu!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.