väčšie prsia

Nie každá z nás dostala do vienka bujné poprsie. Mnohé ženy túžia po plnšom dekolte, avšak nie vždy je možné ísť cestou plastickej operácie. Či už zo zdravotného, finančného alebo iného hľadiska. Preto sme sa rozhodli spraviť prieskum. Je možné zväčšiť si prsia prirodzene? Ak áno, ako? Pozreli sme sa na názor doktorky Nikity Toshi na portáli PharmEasy a opýtali sme sa aj osobnej trénerky Viktórie Horváth.

Každá žena sa túži páčiť nielen svojmu okoliu, ale predovšetkým sama sebe. Ideály krásy sa neustále menia a to, čo je dnes považované za ideálne, môže zajtra znamenať presný opak. Preto najdôležitejšie je riadiť sa vlastným pocitom a nie očakávaniami niekoho iného. Pokiaľ si spokojná so sebou taká, aká si, vyhrala si. Ak však túžiš niečo upraviť, zmeň to.

Hoci existuje množstvo žien, ktoré túžia po menších prsiach, avšak väčšinu tých, ktoré chcú zmenu, trápi opačný problém. Pokiaľ aj ty patríš medzi tie, čo túžia po bohatšom dekolte, pokračuj v čítaní. Zisťovali sme, či je možné zväčšiť si prsia aj prirodzenou cestou.

Ako prvé sme sa pozreli na prieskum uverejnený na portáli PharmEasy. Je možné zväčšiť si prsia prirodzene v pohodlí domova? Doktorka Nikita Toshi jasne tvrdí, že áno. V článku zhrnula základné spôsoby, ktorými to podľa nej docieliš.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty