účesy
instagram/dvir_tvik instagram/anisasojka instagram/byjennym

Vlasy sú koruna krásy každej ženy. Dodávame im lesk, venujeme im špeciálnu starostlivosť, no ak chceš vyzerať skvele, dôležité sú aj účesy. Vhodne zvolený typ ich bude chrániť aj pred počasím. V zime prispôsobujeme naše looky chladu a mrazu, čiapkam a nepriaznivému počasiu. Na jar a v lete by sme tak účesy mali prispôsobiť veternému počasiu a teplu. Toto je 5 typov, ako si môžeš urobiť vlasy tak, aby vydržali naozaj všetko.

Účesy, ktoré volíme, častokrát dotvárajú outfity a preto môžeš mať účes k šatám ako cute girl, ale aj ulízaný drdol, ktorý vyzerá dobre do školy či práce. V našich prechádzajúcich článkoch sme ti priniesli typy ako správne nastylovať nepoddajné vlasy, ako využiť vrkoče či doplnky.

Blíži sa teplé počasie, no s blížiacou sa jarou a letom, tiež pribúda aj vietor. Preto ak nechceš, aby tvoje vlasy lietali „letom svetom“, využi tieto účesy, ktoré ti pomôžu udržať ich v tej správnej forme.

1. Drdol

Ideálnym štýlom česania vlasov tak, aby ich vietor neničil a ostali tak na svojom mieste, ale na druhej strane vyzerali zvodne, je najmä drdol. Nemusí to byť len ten klasický, vytiahnuť z neho môžeš pár pramienkov alebo ich natočiť.

Práve tento typ účesu je vhodný najviac vtedy, ak chceš mať vlasy pod kontrolou. Je pohodlný, vynikne ti krk a keď bude veľmi teplo, nebudeš sa potiť a vlasy ti nebudú padať do tváre. V našom staršom článku nájdeš návody na tie najkrajšie.

drdol
zdroj: instagram/aydanesen1

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty