Vlasové doplnky
Instagram/cueboutique/annikasuv

Každý deň máš len jednu dilemu – nechať ich rozpustené alebo ich spojiť do chvosta? Aj keď sa hovorí, že vlasy sú našou korunou krásy, pri pohľade do zrkadla máš pocit, že tie tvoje sú úplne obyčajné. Možno by si mala začať používať vlasové doplnky, ktoré nesmú chýbať žiadnej žene a aj klasický účes vďaka ním vyzerá oveľa lepšie. 

Možno ich máš doma, no si lenivá zakomponovať ich do účesu. A možno sa ti páčia, no bojíš sa toho, že by to bolo „too much“. No ver tomu, že je to dokonalá bodka celého looku, nielen vlasového stylingu. Toto sú 3 základné doplnky, ktorým daj šancu.

Čelenka

Textilná, pletená, lesklá, matná, s perličkami, tenká, hrubá. V obchodoch nájdeš snáď stovky prevedení. Doma by si mala mať aspoň základné 2 farby – čiernu a bielu (poprípade krémovú). Využiješ ich nielen v obyčajný deň, ale aj na nejaké slávnostné príležitosti. Stačí ju nasadiť na hlavu a aj klasicky rozpustené vlasy vyzerajú hneď oveľa viac trendy.

Čelenky
zdroj: Instagram/alexx_bondd/annikasuv

Ozdobná spona

Ak je v tomto smere niečo naozaj „šik“, tak sú to rôzne spony, štipce a podobné pomôcky, ktoré ti nielen udržia vlasy tak, ako si to želáš, ale sú skutočným doplnkom k celému outfitu. Môžeš si nimi oživiť aj obyčajný chvost po bokoch, či zopnúť padajúcu ofinu. Tak, ako pri čelenkách, aktuálne sú v kurze tie, ktoré sú zdobené perličkami. Pôsobia nežne a zároveň elegantne.

Vlasové doplnky
zdroj: Instagram/danilevskayaamy/cueboutique

Textilná ozdoba

Chýbať ti nesmie ani niečo textilné – šatka či objemná gumička, vďaka ktorej bude aj ten najobyčajnejší outfit vyzerať lepšie. Takéto vlasové doplnky sú aj funkčné, najmä, ak chceš mať vlasy zopnuté, no nechceš pôsobiť nudne. Na blížiacu sa jar a leto je to ideálna voľba. V tomto prípade stav na niečo farebnejšie a pokojne aj so vzorom.

Textílne ozdoby do vlasov
zdroj: Instagram/josefinevogt/missfashiontendances

V našom nedávnom článku, ktorý si môžeš prečítať TU, sme ti ukázali, akými spôsobmi sa s takou šatkou vo vlasoch dá vyhrať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty