dievča s mikulášskou čiapkou si čítala horoskop

Strelec

S partnerom si skúste kúpiť akési ochranné kamienky či červené náramky proti urieknutiu. Je totiž celkom možné, že sa vám mohlo stať z očí. Niekto vám totiž vzťah nepraje, čo sa dotkne aj tvojho zdravia. Postretne ťa akási bolesť a nikto nebude vedieť nájsť príčinu. Môže preto ísť práve o takéto ezoterické veci.

Kvôli tvojim zdravotným problémom to nebude práve idylické aj v práci. Nebudeš sa cítiť dobre, a práve preto sa ti nebude chcieť veľmi baviť s kolegami. Nie všetci sú ale na takúto nepozornosť zvyknutí, a tak s nimi radšej prehoď aspoň pár slov.

Kozorožec

Svoj stereotyp prerušíš už týmto dňom. Keďže nás zajtra čaká Mikuláš, po práci sa dnes vyberieš na nákupy, aby si svojmu partnerovi a blízkym kúpila všelijaké maškrty.

Práve v obchode sa na teba nalepí vianočná atmosféra, ktorá ti zlepší náladu. Ešte počas cesty domov ti v hlave budú hrať koledy. Nemala by si tomu však prepadnúť, pretože sa v práci nebudeš vedieť sústrediť. So svojím zdravím môžeš byť spokojná, pretože na tom bude dobre.

žena sa obzerá
zdroj: Unsplash/rsanchescarvalho

Vodnár

Keď si single, vybehni von. Nevolaj však žiadnych priateľov, pretože potrebuješ stráviť čas osamote a prísť na to, kto vlastne si a čo od života očakávaš. Ak si zadaná, s partnerom prežijete veľmi pekný týždeň, počas ktorého sa na seba budete tešiť každý deň po príchode z práce.

Hoci tento týždeň budeš úplne fit, prepadne ťa strach o blízkeho člena rodiny, ktorému sa stal akýsi úraz. Neboj sa, všetko dopadne dobre a vy si budete môcť spoločne vychutnať aj vianočné sviatky.

Ryby

Ak si Ryby mysleli, že prechádzajú zlým obdobím, nie je to pravda. Malá depresia na teba prišla kvôli chýbajúcemu vitamínu D zo slnka. To sa prednedávnom schovalo za oblaky a ty si to pocítila na vlastnej koži. Mala by si preto zájsť do lekárne a kúpiť tento doplnok. Prípadne si preštuduj, ktoré jedlá obsahujú vitamín D.

Možno si teda kvôli tomu ani nepostrehla to, ako sa ti v živote darilo. Aj my sme ti v predošlých článkoch naznačili, že patríš medzi šťastlivcov a znamenia, ktoré nájdu lásku, bude sa im dariť v práci a neprepadnú žiadnym chorobám.

Možno si práve kvôli takémuto obdobiu uvedomíš, čo by si si v živote mala vážiť najviac. Tento týždeň si uvedomíš, že si sa v minulosti zaoberala úplnými zbytočnosťami a zmeníš svoj život od základov. Prídu dobré časy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy