dievča s mikulášskou čiapkou si čítala horoskop

Lev

V práci to tento týždeň bude náročnejšie. Začneš si totiž písať s niekým novým, prípadne sa ti ozve tvoj bývalý. Ak to bude niekto z minulosti, budete si chcieť vydiskutovať určité veci, no ty nebudeš mať čas sa s ním stretnúť.

Preto si to budete snažiť vysvetliť počas pracovného času, kvôli čomu sa nebudeš vedieť sústrediť a väčšinu času budeš pozerať iba do telefónu. Všimne si to aj tvoj šéf a následne môžeš mať problémy, tak si dávaj pozor. V oboch prípadoch si schovaj telefón do kabelky a nechaj to na večer.

Panna

Tvoju snahu v práci si už stihol všimnúť aj tvoj šéf, za čo dostaneš vianočné bonusy. Na účte ti pristane suma, z ktorej sa ti zakrúti hlava a ihneď to budeš musieť ísť osláviť. Nemíňaj však príliš veľa peňazí na seba, pretože idú Vianoce a ty nemáš kúpený takmer žiaden darček.

Si jedným zo znamení, ktorí v decembri nájdu lásku, takže sa maj na pozore. Môže to totiž byť niekto z tvojho okolia, prípadne ho stretneš na mieste, kde by si to nikdy nečakala. Dávaj si ale pozor na zdravie a radšej vymeň jesenný kabát za zimnú bundu.

pár vo vianočnej atmosfére
zdroj: Pexels/Rada Aslanova

Váhy

Hoci ti horoskop na december predpovedá neúspešný mesiac, vstúpiš doň celkom dobre. Na Mikuláša ťa poteší partner, od ktorého dostaneš krásny darček. Až ti to bude ľúto, pretože ty pre neho budeš mať iba obyčajnú vec. Nebuď však na seba taká prísna. Záleží totiž na tom, že to bolo z lásky.

V práci už teraz nebudeš stíhať. Nechala si si toho príliš veľa do ďalšieho mesiaca. Zabudni preto teraz na párty s kamarátmi, hoci by ti odreagovanie bodlo. Namiesto toho si zober prácu domov, aby si to do sviatkov všetko stihla.

Škorpión

S vianočnými nákupmi by si mala začať už teraz, pretože hrozí nebezpečenstvo menšieho trapasu pod stromčekom. Nájdi si čas zájsť do obchodu, hoci veľmi nemáš rada nákupy. A možno aj preto, že takto pred sviatkami sa to tam bude hemžiť ľuďmi, ktorí zháňajú darčeky. Ak sa týmto ale nechceš trápiť, skús nákupy cez internet.

V práci budeš tento týždeň zamyslená, pretože sa ti v živote udeje niečo, čo tebou zamáva. Neboj sa, nebude to nič negatívne. Možno sa to bude týkať aj zdravia, pretože si všimneš, že kašleš a pričasto kýchaš. Zájdi teda jeden deň po práci do lekárne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy