dievča s mikulášskou čiapkou si čítala horoskop

Na toto niektoré z nás čakali celý rok. Je tu začiatok posledného mesiaca a s ním prichádza aj Mikuláš. Náš týždenný horoskop ti prezradí, či ti do čižmy dá uhlie alebo si zaslúžiš čokoládku.

Čaká ťa príjemný vstup do začiatku prvého decembrového týždňa? Začneš sa konečne tešiť na sviatky a atmosféra v obchodoch ťa navnadí na príjemnú vianočnú náladu? Alebo ti týždenný horoskop hovorí, aby si spomalila? Budeš plakať či nakupovať ako bláznivá?

Horoskop na prvý decembrový týždeň

Baran

Ak si sa nedávno rozišla, skús nad tým popremýšľať a tentoraz to uchopiť inak. Skús spoznať samu seba a stráviť čas s rodinou či priateľmi. V piatok ich napríklad pozvi na párty, kde sa po čase fantasticky zabavíte.

Všetko má svoje pre a proti. A aj napriek takýmto okolnostiam patríš medzi znamenia, ktoré budú mať ten najšťastnejší december. Rozbeh ale bude trošku ťažší. Všetko sa bude diať postupnou cestou a my sa nachádzame ešte len na začiatku mesiaca.

Býk

Horoskop predpovedá, že začiatkom tohto týždňa budeš trochu deprimovaná. Začiatok decembra pre teba bude teda trošku ťažší. Kvôli práci či zápočtom v škole ti bude chýbať spánok. Únava sa podpíše aj na kvalite tvojej roboty a hoci si minulý týždeň všetko stíhala na čas, teraz sa to zmení. Už si vyčerpaná a potrebuješ oddych.

Tvoj stres a málo spánku sa podpíše aj na zdraví. Povieš si, že všetko sa na teba sype a už iba choroba ti k toľkým povinnostiam chýbala. Bude to ale iba znamenie, ktoré ti povie, že by si mala zvoľniť. Práca, ktorú robíme, predsa nie je dôležitejšia, ako náš život.

Blíženci

V práci to bude trochu ťažšie, ako ti už predpovedal aj náš mesačný horoskop. Koncom roka sa na teba nalepí kopec povinností a ty nebudeš stíhať. Dôvodom je možno aj to, že sa ťa nejakým spôsobom dotkla vianočná atmosféra. Možno preto, že si začala s nakupovaním darčekov.

Cez víkend by si si mala ísť oddýchnuť do wellness centra alebo na masáž. Potrebuješ totiž vypnúť. A takto by si to mala zopakovať každý týždeň až do Vianoc, kedy si perfektne vydýchneš a zrelaxuješ v kruhu svojej rodiny.

Rak

Môžeš sa tešiť na šťastné obdobie plné lásky, rodinnej pohody a šťastia. Aj priateľ ťa poteší krásnymi darčekmi. Na Mikuláša od neho dostaneš niečo výnimočné, čo ťa neuveriteľne poteší. Cez víkend si oddýchnete pri telke a mohli by ste si zájsť aj na vianočné trhy, kde vypneš hlavu.

V zdraví ťa nepostretne nič špeciálne. Menšie ochorenie ťa čaká až na konci mesiaca a mohla by si sa na to začať pripravovať. Pôjde o žalúdočné problémy spôsobené prejedením, takže si to preštuduj na internete a prípadne zájdi do lekárne, aby si v tých okamihoch mala po ruke tie správne kvapky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy