Niektorí ľudia sú rodení klamári a tí druhí nedokážu povedať lož bez toho, aby to na sebe dali ihneď vedieť. A potom sú tu tí na „druhej strane“, ktorí buď uveria všetkému alebo dokážu prekuknúť aj to najmenšie klamstvo. Zisti, ktoré 3 znamenia zverokruhu sa neoplatí vodiť za nos, pretože majú skvelý zmysel, ktorým odhalia každé tajomstvo!

Rak

Človek narodený v tomto znamení je veľmi citlivý a vníma všetko okolo seba hlbšie ako ostatní ľudia. Je to človek dobrosrdečný a je ľahké ho zraniť. Slová si berie príliš k srdcu a neznáša klamstvá. Tie ľahko odhalí vďaka svojmu zmyslu vidieť ľuďom priamo do duše. Lož a pretvárku ihneď vycíti a daného človeka si viac bližšie k sebe nepustí.

Škorpión

Škorpión je človek veľmi vnímavý a zakladá si na svojich pocitoch. Na 100 % vždy dôveruje svojej intuícii, ktorá ho takmer nikdy nezradí. Pôsobí tajomne a ľudí okolo seba akoby „skúmal“ – díva sa na nich a počúva každé slovo, ktoré povedia. Dokonale tak dokáže odhadnúť ich psychiku a slová, ktoré nemyslia tak, ako ich hovoria. Zatajiť pred ním niečo je takmer nemožné.

Ryby

Človek narodený v tomto znamení pôsobí ako éterická bytosť z iného sveta. Vždy počúva svoje srdce viac, ako myseľ. Vďaka tomu vie rýchlo odhadnúť zlé úmysly iných ľudí. Keďže je veľmi duchovne založený, jeho intuícia je doslova na vyššej úrovni. Ak odhalí tvoje tajomstvo, nemusíš sa ničoho báť – je to totiž naozaj diskrétny priateľ, ktorý si ho nechá pre seba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.