Unsplash/Gian Cescon

Aj tento týždeň ti prinášame horoskop pre všetky znamenia. Pozri si, čo si tentokrát pre teba prichystali hviezdy. Problémy v práci alebo hádky s partnerom?

Možno to nakoniec bude niečo, čo ťa poteší. Takáto je tvoja predpoveď od 24.5 do 30.5.2021.

Baran

Týždeň, kedy nevykročíš správnou nohou. Ale nehľadaj v tom nič vážne, chýba ti len odpočinok a energia. Dovoľ partnerovi, nech sa o to postará a spoločne si oddýchnite.

V práci to bude veľmi rušné, ale ku koncu týždňa očakávaj dobré správy. Nezabúdaj ani na svoj organizmus. Vyčerpanosť prináša so sebou choroby.

Býk

Vo vzťahu sa prehrmí búrka, ale nepôjde o nič zložité. Len nadišiel čas prediskutovať všetko, čo vás oboch trápilo.

Nepodceňuj povinnosti. Keď ti šéf povie, že to máš urobiť, tak to urob a nešomri. Inak sa ani kariérne neposunieš. A nezabúdaj piť veľa vody. Nie si predsa ťava na púšti.

Blíženci

Začiatok sa bude javiť ako parádny, ale koniec týždňa prinesie problémy vo vzťahu. Ale ako sa hovorí, po búrke vyjde slnko, a tak to bude aj v tvojom prípade.

Naopak v práci to vyzerá priam ružovo. V strede týždňa očakávaj veľkú pochvalu od nadriadeného. Si vo skvelej forme, tak si to udržiavaj.

Rak

Týždeň v znamení šťastia a lásky. Ak si nezadaná, maj oči poriadne otvorené. Hneď tam na rohu ťa čaká. Jeho charizmou ťa uchváti.

A keby len šťastie vo vzťahu… V práci sa ti bude dariť, najmä ku koncu týždňa, kedy si to všimne tá správna osoba.

Lev

Vo vzťahu buď pokorná a konečne sa prispôsob. Tvoj partner začína mať pocit, že nie je pre teba dosť dobrý, lebo vymýšľaš a on musí byť ten, ktorý musí skloniť hlavu.

Tento týždeň to nevyzerá dobre ani v práci. Až príliš sa chváliš a kolegom to začína prekážať. Spomaľ a začni sa venovať napríklad nejakému športu.

Panna

Hlavne pokoj a nerozčuľuj sa. Ľudí nezmeníš a musíš ich prijať takých, akí sú. Ak nechceš ostať sama ako prst.

Hlavne v strede týždňa poriadne zaber a prinesie ti to zaslúžené ovocie. Kto neleňoší, raz sa mu to vyplatí. A tento týždeň máš na to priestor. Ale nezabúdaj na vitamíny.

Váhy

Vo vzťahu nastane harmónia a pokoj. Tento týždeň to využi a vyberte sa so svojou polovičkou niekam na výlet. Zistíte o sebe nové veci.

Niekedy je mlčanie zlatá cesta. V práci to tentokrát využi. Kolegovia na teba už dlhšiu dobu žiarlia a budú si hľadať na tebe každú chybu.

Škorpión

Začiatok týždňa bude až priveľmi pokojný, takže sa môže stať, že sa budeš trochu nudiť. A to platí aj vo vzťahu. Ku koncu týždňa sa to však môže všetko zmeniť.

Priprav sa, najmä okolo stredy a štvrtka to bude poriadne hektické. Ale aj to ťa v závere posilní. Čo takto začať jesť viac ovocia a zeleniny?

Strelec

Partner sa cíti zanedbaný a ty využi tento pohodový týždeň na to, aby si to napravila. Budovať silné základy medziľudských vzťahov sa dá len vtedy, keď sa o ne aj staráme.

V práci sa neudeje nič významné, ale to ešte neznamená, že by si mala podceniť všetko, čo sa deje naokolo. A to platí aj pre tvoj organizmus.

Kozorožec

Počas týždňa očakávaj vo vzťahu zmeny, ktoré ťa potešia. Budeš mať možnosť úspešne dokončiť veci, na ktoré sa dlhšie odhodlávate s partnerom.

V práci sa snaž vyhnúť zbytočným nedorozumeniam. Len by to skomplikovalo posunúť sa kariérne vyššie.

Vodnár

Si sama? Môže sa to zmeniť a najmä ku koncu týždňa. Hviezdy sa rozhodli, že je čas konečne stretnúť svoju osudovú lásku.

Za to v práci to nevyzerá na žiadnu pohodu. Zapracuj na sebe, inak sa budeš naťahovať s nadriadeným. A to sa môže odzrkadliť aj na tvojom zdraví.

Ryby

Hektický týždeň sa cez víkend premení na poriadnu romantickú jazdu, na ktorú nikdy nezabudneš. Čarovné dni ti dodajú stratenú energiu.

A to všetko sa odzrkadlí aj na tvojich výkonoch v práci. Šéf ťa pochváli a možno ti za to všetko poďakuje aj materiálnym darom. Aj keď sa cítiš zdravo, nepodceňuj to a staraj sa o seba zvonka aj zvnútra.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy