Nový týždeň je tu! A s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 8. februára do 14. februára 2021!

Baran

Tento týždeň sa nebudeš cítiť vo svojej koži. Za tvojou náladou nie je nič zložité, iba máš nedostatok energie. Tú si dobiješ cez víkend, no dovtedy sa snaž prekonať. Neboj sa, nepotrvá to dlho. Vyhni sa hádke s rodinnými príslušníkmi, vznikne kvôli maličkosti a neskôr ťa to bude trápiť.

Býk

Vyzerá to tak, že kvôli svojej práci zanedbávaš svojich najbližších. Najviac pozornosti si zaslúži tvoj partner, ktorý sa dlhodobo cíti byť zanedbávaný. To musíš čím skôr zmeniť. V pracovnej oblasti máš pevné miesto, nemusíš sa báť, že ak začneš v týchto dňoch pomaly uľavovať z tempa, niečo sa zmení.

Blíženci

Týždeň v práci ti zbehne rýchlo a bez problémov. V súkromnom živote ťa ale čakajú zmeny, na ktoré si dlho čakala. Zrejme sa začne nová kapitola tvojho života. V partnerskom vzťahu nezabúdaj na kompromisy a na to, že každý problém sa dá vyrozprávať. Tento Valentín bude pre teba obzvlášť čarovný. Stačí otvoriť šampanské, objednať pizzu a byť vďačná za to, kam ste sa ako pár dostali.

Rak

Tvoj milostný život je naklonený novému vzťahu, ale ty stále váhaš? Je čas rozhodnúť sa, čo naozaj chceš a prečo sa bojíš dať tomu šancu. Víkend sa bude niesť v rodinnej atmosfére, uži si čas s blízkymi čo najviac. Dlhšie na nich zrejme nebudeš mať náladu.

Lev

Konečne budeš mať tento týždeň menej povinností. Prekvapenie ťa budeš čakať medzi stredou a piatkom, a to v podobe dobrej správy z rodinného kruhu. Je čas posunúť sa ďalej aj v ľúbostnom živote. Daj šancu tomu, kto sa o teba už dlhšie usiluje.

Panna

Na problémy v práci sa zabudne a ty sa znova vrátiš do kolotoča povinností. Daj si pozor na ľudí, ktorí ti chcú pokaziť náladu banalitami. Lepšie to ale vyzerá v oblasti lásky, kde budeš mať od štvrtka pocit pohody a aj vaše spoločné valentínske plány pôjdu podľa predstáv. Vyskúšať by ste mali niečo, na čo sa už dlhšie v intímnom živote odhodlávate.

Váhy

Tento týždeň budeš mať dosť práce, ale všetko hravo zvládneš a dokončíš aj úlohy, ktoré ťa čakajú v osobnom živote. Tešiť sa môžeš na víkend – ako romantickú dušu ťa čaká veľmi príjemný Valentín. Možno sa konečne splní tvoja predstava o pokojnom dni plnom lásky. Oddýchni si počas neho poriadne.

Škorpión

Pre teba bude tento týždeň až priveľmi pokojný, takže je dosť možné, že sa budeš trocha nudiť. Na druhej strane, toto obdobie môžeš využiť napríklad na povinnosti, ktoré už dlhšie odkladáš. Aj tvoj osobný život sa bude v tieto dni niesť v láskyplnom duchu. Až na piatok, kedy je možné, že sa doma trochu „posekáte“.

Strelec

Tento týždeň bude pre teba skúškou tvojej trpezlivosti. V utorok sa ti bude ešte ako-tak dariť, ale od stredy do štvrtka sa budeš musieť zaoberať iba samými problémami. A to najmä v súkromí. Až cez víkend sa situácia začne meniť. Nevyhneš sa hádkam, ktoré sa ti však podarí dať do poriadku.

Kozorožec

Aj keď budeš tento týždeň bez nálady a trocha podráždená, ak ide o pracovné povinnosti, správaj sa ako profesionál. Vieš, že ich musíš plniť na 100 %. V súkromí si za to užiješ veľa lásky. Valentínsky víkend sa však ponesie v duchu nervozity, ktorá vyplynie z rodinnej krízy.

Vodnár

Počas týždňa očakávaj vo svojej práci zmeny, ktoré ťa potešia. Budeš mať možnosť úspešne dokončiť veci, na ktoré sa dlhšie odhodlávaš. V súkromí sa snaž vyhnúť zbytočným nedorozumeniam medzi tebou a tvojou rodinou alebo partnerom. Radšej si šetri energiu na víkend. Tieto dni budú totiž o láske a vášni.

Ryby

Tento týždeň sa ti ponesie v pokojnom režime. Teda, až do víkendu, kedy to vyzerá na jemnú „búrku“ vo vzťahovej oblasti. Na spadnutie je aj otázka tvojho zdravia. Dávaj si pozor na dostatok spánku a vitamínov, ktoré ti budú záchranou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.