Patrí k nim aj to tvoje?

Ryby

Ryby majú tendenciu brať veci veľmi osobne. V skutočnosti sú to citlivé bytosti, ktorú sú schopné cítiť na hlbokej úrovni. Z toho dôsledku majú tendenciu odpúšťať neuveriteľne ľahko, chápu človeka, ktorý urobil niečo zlé.

Vodnár

Žena vodnárka odpúšťa ľahko, pretože si myslí, že každý si zaslúži odpustenie. Je veľmi starostlivá, preto je rada, ak vidí, že sa jej láska vracia a ľudí, ktorí jej ublížili, to naozaj mrzí.

Rak

Rak túži po pozornosti. To je dôvod, prečo sa na teba dlho nedokáže hnevať a hneď ti odpustí. Môže to chvíľu trvať, no môžeš si byť istá, že napriek všetkému ťa má stále rada.

Panna

Panna sa môže veľmi ľahko stratiť v svojich myšlienkach, no ak sa s ňou pohádaš ráno, večer ti je už odpustené, pretože sa nebude mať s kým rozprávať a podeliť sa o to, aký mala deň. Odpustenie pre ňu ničí bariéry ne-komunikácie.

Strelec

Žena strelec je nebojácna a splní každú výzvu, ktorú jej dáš. Nikdy sa s ňou nebudeš nudiť a každý jeden deň budeš zažívať dobrodružstvo. Ak sa aj na teba urazí, nebude to trvať dlho, maximálne týždeň a potom ťa opäť zavolá na nezabudnuteľný výlet.

Váhy

Žena váhy sa snaží robiť veci správne, nechce sa v ničom pomýliť a jej práca musí byť vždy bezchybná. Ak sa jej opovážiť v niečom oponovať alebo hovoriť, že nemá pravdu, môžeš si ju pohnevať. Táto žena ti nemusí odpustiť aj 14 dní.

Lev

Pokiaľ ide o Leva, môže vyzerať tak, že sa vôbec nezaujíma o to, ako dá rozhádané veci s tebou do poriadku. Avšak premýšľa nad tým tak veľa, že sa na teba nedokáže hnevať dlhšie ako mesiac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.