Pexels/Katerina Holmes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Postačí jeden pohľad na teba od iného chlapa a už je zle. Žiarliví muži to majú vo svojom živote taktiež veľmi ťažké a to nehovoríme o chorobnej žiarlivosti. Tento typ partnera však bude určite prekážať aj tebe a vzťah s ním dokáže ublížiť nejednej žene.

Sú typy mužov, ktorí sú schopní žiarliť aj na tvojich priateľov mužského pohlavia. Vysvetlenie, že ide o kolegu alebo kamaráta z paneláku u neho neprejde. Ak pri prvých stretnutiach budeš bádať na mužovi takéto alebo podobné prejavy, ruky preč. Toto ty vo svojom živote absolútne nepotrebuješ.

Klamárom sa taktiež radšej vyhni poriadnym oblúkom. Dá sa odhaliť niekedy už pri prvom stretnutí, keď ti rozpráva tak neskutočne „pravdivé“ príbehy, ktorým však verí len on sám. Je však presvedčený, že rovnako to vníma aj jeho okolie alebo teda konkrétne žena.

Niekedy postačí len správne počúvať a túto skutočnosť dokážeš zistiť pri druhom, treťom či piatom stretnutí. Prezradí ho, že pri každom mu čosi ušlo inak. Ak vnímaš u chlapa klamstvá, na ďalšie stretnutie radšej zabudni. Klamať len tak kvôli tebe neprestane.

Aj takého bitkára spoznáš veľmi rýchlo. Konflikty bude vyvolávať zakaždým a všade len kvôli tomu, aby si zvýšil svoje ego práve silou. Takýto muži bývajú často podráždení a aj agresívni.

Buďme úprimné, stáva sa to pomerne často, že po istej dobe je práve tento muž schopný ublížiť aj žene. Od takého utekaj čo najskôr a nad peknou budúcnosťou s ním ani nepremýšľaj.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating