Pexels/Katerina Holmes

My ženy si často kladieme otázku, predovšetkým po ďalšom sklamaní, akému mužovi sa v budúcnosti vyhnúť. Niektoré ho však nemusia ani zažiť, no pri výbere partnera sú opatrnejšie. Nie je na tom v ani jednom prípade nič zlé, práve naopak.

Muža do vzťahu a časom aj do života si má právo vybrať každá z nás podľa svojich preferencii. Existujú však typy chlapov, na ktoré je potrebné dať si pozor hneď na začiatku. Dokážeš ich rozpoznať dokonca aj na prvých stretnutiach.

Pred akými by si teda mala byť na pozore?

V prípade, že narazíš na prelietavého muža, dokážeš to v mnohých prípadoch odhaliť aj hneď. Je neskutočne očarujúci, skvelý rečník, nikdy sa s ním nenudíš, je vtipný, hýri nápadmi, nad ktorými sa nestačíš diviť. Je jednoducho za každých okolností skvelý a tak sa aj cíti. Vycítiš to aj ty.

Niektorým ženám tento chlap dokonca začne po určitom čase prekážať. Nespráva sa tak len pri tebe, ale aj pri mnohých ďalších ženách. Neplatí to, samozrejme, u každého, poväčšine sú však takíto „bezchybní a originálni“ muži sukničkári.

Ďalším typom je ten, ktorý dá prednosť prednosť takmer vo všetkom inej. Dokonalo poslúcha jej rady a je schopný sa nimi riadiť. Často mu chýba vlastný úsudok a nie je nič lepšie ako od nej. Týka sa to napríklad aj takých dôležitých životných názorov. Dokonca je ochotný uprednostniť ju pred tebou. Ide o mamičkinho maznáčika, ktorý ešte stále nie chlapom a možno ani nikdy nebude. Je málokedy samostatný, no taký bude aj vo vzťahu a len ťažko sa zmení.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating