instagram/couplegoal.page

Nechať sa zviesť milým a očarujúcim chlapom nie je vôbec ťažké. No pravdepodobne (a teraz nehádžeme všetkých do jedného vreca), nebudeš jediná, ktorá sa do takého dokonalého muža zaľúbi. Tieto typy dobre vedia, čo na ženy platí a ako si získať pozornosť hneď viacerých. Patria k nim muži narodení v nasledujúcich 3 znameniach!

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je známy ako veľký sukničkár. Má svoje osvedčené ťahy, ktorými ide na ženy. Miluje dobrodružstvo a neznáša stereotyp, takže, aj keby si ho zlákala do vzťahu, po chvíli sa začne nudiť a rýchlo nebudeš jeho jediná.

Je to človek tvrdohlavý, takže mu do duše a srdca nikto neprehovorí s cieľom zmeniť ho. Udrží si ho iba tá, ktorá miluje zmeny a životné tempo rovnako ako on.

Vodnár

Aj muž narodený v znamení Vodnára miluje svoju slobodu a má dobrodružného ducha. Podľa neho nie je nič zlé na tom, mať „rozbehnutý“ vzťah s viacerými ženami naraz. Berie to tak, že kým sa neožení, môže hľadať tú pravú kdekoľvek a popritom si to jednoducho užiť.

Na ženy, najmä také, ktoré vyzerajú ako modelky, má slabosť a monogamnému vzťahu sa vyhýba ako sa len dá.

Býk

Býk je muž veľmi majetnícky a rád sa hrá hru, pri ktorej si dokáže, že mu ženy nedokážu odolať. Získa si ich pre zábavu, aby si pomastil vlastné ego. Má rád vášnivé a tajné aférky, ktoré mu oživia vzťah, ktorý sa podľa neho stáva nudným.

Nie len, že nemá problém podvádzať partnerku, ale vôbec mu nevadí ani to, keď viaceré ženy prídu na to, že počúvali rovnako sladké rečičky, aby ich mohol iba využiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy