Pexels/Taras Budniak

Plánovať svadbu je veľký krok. Niekomu sa to podarí už po roku vzťahu, iný nad tým uvažuje najskôr po piatich rokoch, kedy sa partneri stihnú už čo to otestovať. 

V dnešnom horoskope sa dozvieš, za koľko rokov budeš plánovať svoj deň D ty. 

Do roka – Baran, Býk, Blíženci

Svadbu plánujú už koncom prvého roka vzťahu, pretože sa chcú pohnúť čo najskôr ďalej. Vďaka tomu, že s tým nebudú čakať dlho, môžu o pár rokov očakávať aj deti. Týmto znameniam sa v rodinnom živote bude dariť najviac.

O tri roky – Váhy, Strelec, Škorpión

O čosi neskôr, tri roky, sa môžu na svadbu tešiť ďalšie znamenia. Sú charakteristické svojou vášnivosťou, neskrotnosťou a trpezlivosťou. Nevadí im počkať si na zásnuby, či svadbu. Vedia, že v živote sa na dobré veci oplatí čakať, pretože si ich potom viac vážia.

Váhy, Strelec a aj Škorpión majú tak dostatok času na to, aby naplánovali perfektné jedlo, zábavu a aj spoločný tanec.

O štyri roky – Kozorožec, Vodnár, Ryby

Tieto znamenia sa vôbec neponáhľajú. Pokiaľ sú vo vzťahu, pár rokov potrebujú na to, aby partnera spoznali a zladili sa spolu. Na zásnuby a svadbu ani nepomýšľajú, pretože im vzťah vyhovuje. Nemusia nič riešiť, majú samostatné financie a nie sú za nikoho zodpovední.

Avšak, po štyroch rokoch budú mať úplne iné nastavenie mysle a svadbu zorganizujú veľmi radi.

O päť rokov – Rak, Lev, Panna

Najviac času si nechávajú znamenia Rak, Lev a Panna. Oni majú na všetko čas a vôbec sa im do manželského zväzku nechce. Vyhovuje im, že sú samostatné bytosti a pokiaľ majú pri sebe niekoho, kto ich miluje, nič viac im nechýba.

Po piatich rokoch vzťahu sa však všetci rozhýbu, pretože budú jediní z ich okolia bez rodiny.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy