Plánovať svadbu je veľký krok. Niekomu sa to podarí už po roku vzťahu, iný nad tým uvažuje najskôr po piatich rokoch, kedy sa partneri stihnú už čo to otestovať. 

V dnešnom horoskope sa dozvieš, za koľko rokov budeš plánovať svoj deň D ty. 

Do roka – Baran, Býk, Blíženci

Svadbu plánujú už koncom prvého roka vzťahu, pretože sa chcú pohnúť čo najskôr ďalej. Vďaka tomu, že s tým nebudú čakať dlho, môžu o pár rokov očakávať aj deti. Týmto znameniam sa v rodinnom živote bude dariť najviac.

O tri roky – Váhy, Strelec, Škorpión

O čosi neskôr, tri roky, sa môžu na svadbu tešiť ďalšie znamenia. Sú charakteristické svojou vášnivosťou, neskrotnosťou a trpezlivosťou. Nevadí im počkať si na zásnuby, či svadbu. Vedia, že v živote sa na dobré veci oplatí čakať, pretože si ich potom viac vážia.

Váhy, Strelec a aj Škorpión majú tak dostatok času na to, aby naplánovali perfektné jedlo, zábavu a aj spoločný tanec.

O štyri roky – Kozorožec, Vodnár, Ryby

Tieto znamenia sa vôbec neponáhľajú. Pokiaľ sú vo vzťahu, pár rokov potrebujú na to, aby partnera spoznali a zladili sa spolu. Na zásnuby a svadbu ani nepomýšľajú, pretože im vzťah vyhovuje. Nemusia nič riešiť, majú samostatné financie a nie sú za nikoho zodpovední.

Avšak, po štyroch rokoch budú mať úplne iné nastavenie mysle a svadbu zorganizujú veľmi radi.

O päť rokov – Rak, Lev, Panna

Najviac času si nechávajú znamenia Rak, Lev a Panna. Oni majú na všetko čas a vôbec sa im do manželského zväzku nechce. Vyhovuje im, že sú samostatné bytosti a pokiaľ majú pri sebe niekoho, kto ich miluje, nič viac im nechýba.

Po piatich rokoch vzťahu sa však všetci rozhýbu, pretože budú jediní z ich okolia bez rodiny.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.