Instagram/superstarcs

Živé vysielanie vie v televízii priniesť momenty, na ktoré sa nezabúda. Svoje o tom vie aj jeden zo súťažiacich v speváckej šou SuperStar, ktorý pred celým Českom a Slovenskom spravil azda najdôležitejšie rozhodnutie v jeho živote. Priamo pred kamerami pokľakol pred svoju partnerku a vytiahol prsteň.

Ladislav Hunka prišiel na tohtoročný kasting do súťaže spolu s priateľkou Miriamou, no ďalej postúpil sám. Bez svojej polovičky nechcel pokračovať ďalej, no ona ho prehovorila, aby bojoval za ich rodinku. A poradila mu dobre, keďže sa Laci, ako ho volajú, prebojoval až do živých prenosov a TOP osmičky najlepších spevákov z Česka a Slovenska.

Podporiť ho spolu s rodinou prišla aj na včerajšie kolo, no to, čo sa stalo, zrejme nečakala ani vo sne.

Po tom, čo Ladislav dospieval emotívnu pieseň All of me od Johna Legenda, ktorá je hymnou zamilovaných, rozplakal nejedného diváka. Po hodnotení poroty prerušil moderátorku Ewu Farnu s tým, že potrebuje ísť objať svoju priateľku, pretože to už nevydrží.

S roztraseným hlasom a nervozitou v očiach povedal do mikrofónu, že je rád, že sú tam aj jej rodičia. „Bol to strašne ťažký rok, zažili sme si veľa, veľa sme sa naučili, myslím si, že prišiel čas, aby som to posunul niekam ďalej. Extrémne ťa milujem, Miriama Gašparíková, vezmeš si ma?“ opýtal sa, pričom kľačal na kolene.

Jeho vyvolená mu, samozrejme, povedala áno. Avšak, na konci večera musel Ladislav súťaž po hlasovaní divákov opustiť a ďalej nepostúpil. I keď SuperStar nevyhral, rozhodne nemá dôvod na smútok.

Čo povieš na takéto verejné zásnuby?

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News