Instagram/jamesdlove

Každá žena túži po inej žiadosti o ruku. Kým niektoré si predstavujú veľké gesto za prítomnosti mnohých ľudí, iné ženy uprednostňujú skôr súkromie a komornejšiu atmosféru. Internetom koluje virálna žiadosť o ruku, ktorej hlavnými aktérmi sú Miller a jej priateľ William.

Will je romantik, ako sa patrí a všetko si poriadne zorganizoval. Dohodol si aj kamaráta, ktorý celú žiadosť o ruku natočil a nafotil, aby z nej mali krásne spomienky. A vieš, čím sa tieto zásnuby stali výnimočné? Namiesto jedného zásnubného prsteňa si Miller mohla vybrať rovno z piatich.

Výber zásnubného prsteňa je pre chlapov niekedy náročný a Will sa takýmto spôsobom poistil, že nevyberie zle. Pri pohľade na 5 diamantových zásnubných prsteňov musela byť Miller v riadnom šoku a najťažší bol zaiste výber len jedného z nich. So svojimi pocitmi sa podelila aj s ľuďmi na Instagrame.

„Mali sme ísť na ochutnávku vína a prísť sme mali helikoptérou. Namiesto toho sme si dala okružný let okolo mesta a pristáli na streche. Zopár mojich priateľov prekĺzlo poza môj chrbát, kým som si uvedomila, čo sa deje. Bola som taaak prekvapená. Potom vytiahol 5 zásnubných prsteňov a bola som rozpoltená,“ prezradila Miller vo svojom príspevku na Instagrame.

„Mala som v sebe množstvo emócií a stále nechápem, ako sa mu to podarilo urobiť bez toho, aby som o niečom vedela. Plakala som a veľa. Po tom, ako som povedala áno, sme išli naspäť do helikoptéry a dali si ešte jeden okruh,“ dodala na záver.

Ktorý prsteň by si si vybrala ty? 🙂

zdroj: Instagram/mz_miller

Tieto netradičné zásnuby boli zachytené aj na video. Môžeš vidieť tie prvotné emócie, ktoré sa na fotke zachytiť nedajú. Chcela by si takúto žiadosť o ruku zažiť aj ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News