instagram/bagarovamonika

Úspešná bývalá SuperStaristka, neskôr aj porotkyňa tejto šou, a hlavne speváčka s krásnym zamatovým hlasom, Monika Bagárová, sa minulý rok stala mamou. Materský život prvorodičke, prirodzene, zmenil jej doterajšie fungovanie o 180 stupňov. Avšak, materstvo si užíva a ešte sa aj stihla rýchlo dostať naspäť do formy, ktorú jej môžeme závidieť aj mnohé bezdetné. Jej priateľ ju vo všetkom podporuje, a aj keď to podľa informácií Plus 7 dní nebola láska na prvý pohľad, našli si k sebe cestu a vytvorili spolu šťastnú rodinu.

Pokiaľ si Monika pri mamičkovských (a mnohých iných) povinnostiach nájde chvíľu čas, chce ho venovať aj sledovateľom na svojom Instagrame. Rozhodla sa odpovedať im na pár otázok, ktoré jej prišli.

Najčastejšou otázkou bolo, prečo je tak dlho bez svojho priateľa, a či dcérke Ruminke nechýba otec. „Mach išiel do Uzbekistanu pracovne vo viacerých smeroch hlavne kvôli podnikaniu. Situácia sa, bohužiaľ, skomplikovala a musel tam zostať, aby vyriešil rodinné problémy,“ otvorene odpovedala na otázku.

zdroj: instagram/bagarovamonika

A kedy sa jej priateľ vráti? „Už čoskoro,“ stručná a tajomná odpoveď Moniky.

zdroj: instagram/bagarovamonika

Prajeme jej veľa radosti a dúfame, že rodinka bude onedlho spolu.

Zdroj: www.instagram.com/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News