Toto je pre teba, ak si znepokojená alebo sa cítiš neisto. Pre teba, ak cítiš, že si niekde uviazla alebo si nevypočutá. Pre teba, čo netušíš, ako si máš plniť svoje sny alebo nevieš, čo máš urobiť preto, aby sa tvoje sny stali skutočnosťou. Pre tú, ktorá vo svojom vnútri vedie tiché boje a má pocit, že všetko prehráva.

Toto je pre všetky takéto ženy: Verím vo vás. 

Dúfam, že neurobíš rozhodnutia na základe toho, čo si myslia iní, že je pre teba najlepšie. Dúfam, že urobíš také rozhodnutia, vďaka ktorým tvoje oči budú žiariť a tiež že žiješ pre momenty, ktoré ťa robia výnimočnou.

Dúfam, že sa nebudeš celý život iba strachovať o to, čo sa stane. Nedovoľ, aby ti čas prekĺzol pomedzi prsty a snaž sa užiť si každučký moment života naplno, akoby bol tvoj posledný. Dúfam, že sa nebudeš príliš zameriavať  na to, čo by si mohla spraviť, ale na to, čo spravíš. Dúfam, že vždy vo svojom živote ponecháš priestor pre všetky možnosti, ktoré sa ti naskytnú.

zdroj: unsplash.com

Dúfam, že dôveruješ v správne načasovanie a že nasleduješ svoju cestu bez obáv o ostatných. Dúfam, že vieš o tom, že sa nemusíš všade ponáhľať, pretože život je na to príliš krátky. Najpodstatnejšie predsa je, aby si si splnila svoje najtajnejšie sny. Dúfam, že vieš, že tvoja cesta životom je cestou zábavy a v pravý čas sa dostaneš do svojho cieľa. A pokiaľ niekde uviazneš, je potrebné, aby si vykročila tou správnou nohou vpred.

Dúfam, že nevyužívaš príliš veľa času na plánovanie svojej budúcnosti. Až tak, že zabúdaš žiť v prítomnosti. Dúfam, že sa snažíš sledovať každý jeden prekrásny západ aj východ slnka, užívaš si slnečné lúča na svojich lícach, ovoniavaš prekrásne kvety pri ceste do práce a príliš sa nestaráš o to, čo sa stane budúci týždeň či mesiac. Dúfam, že žiješ pre daný okamih a vyťažíš z neho naozaj maximum.

Dúfam, že vieš o tom, že ťa vždy v živote čaká niečo oveľa lepšie ako momentálne prežívaš. Ako napríklad ak ti niečo nevychádza podľa plánu, alebo ti niekto zlomil srdce – verím, že vieš že ti život ponúka oveľa viac. Verím, v to, že sa nikdy nevzdáš pri nevydarenom pokuse.

Dúfam že veríš, že každá kapitola v tvojom živote má svoj príbeh. Možno nepoznáš jej názov, ale jedného dňa ho budeš poznať. Dúfam, že sa uspokojíš s istotou a uvedomíš si, že neistota často vedie k pozoruhodným veciam. Každá kapitola tvojho života sa časom zlepší.

zdroj: unsplash.com

Dúfam, že prestaneš tak veľmi premýšľať nad každou jednou časťou tvojho života. Prídeš totiž na to, že na niektoré otázky neexistuje odpoveď a iné otázky budú zodpovedané v správnom čase. Dúfam, že vieš, že je v poriadku, ak niečomu nerozumieš.

Dúfam, že vieš, že bolesť je len dočasná a po búrke jedného dňa vyjde slnko. Neboj sa mať svoje srdce zlomené, pretože niekedy to jednoducho musíš zažiť, aby si našla pravú lásku a svoje šťastie na celý život.

Dúfam, že dokážeš sama sebe odpustiť všetky chyby, ktoré si urobila v minulosti. Robila si, čo si v tom čase mohla a čo sa ti zdalo najsprávnejšie. Čo si vtedy nevedela, vieš teraz. To znamená, že keď teraz vieš, čo je pre teba lepšie, aj tvoje rozhodnutia budú správne. Uvedom si to a dôveruj sama sebe.

Dúfam, že si nezabudla na to, že dobré veci sa stanú tým, ktorí vedia počkať. Tak trpezlivo čakaj. A vychutnávaj si ten čas. Pretože čakáš na niečo špeciálne. Čakáš na niečo, vďaka čomu budú mať všetky tvoje pády a slzy zmysel.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.