Niektorí ľudia sa sťažujú na slovo single. Pociťujú úzkosť z toho, že sú sami a nemajú partnera.

A ty? Znovu si musíš zapamätať, že nie je absolútne nič zlé na tom byť single.  

Žena, ktorá je sama vie, čo od partnera chce a je trpezlivá. Bude čakať dovtedy, kým sa neobjaví niekto, kto ju bude chcieť.

Žena, ktorá je sama na Valentína alebo Silvestra nevie, aké je to dostať bozk od svojej lásky alebo dostať bozk pod imelom. Oslavuje v týchto dňoch single a je obklopená rodinou a blízkymi.

zdroj: unsplash.com

Žena, ktorá je sama, túži byť s niekým, kto ju bude milovať a kto s ňou bude chcieť preskúmať celý svet. Nesedí však ticho v kúte. Namiesto toho ju vždy nájdeš niekde niečo robiť. Žena, ktorá je sama si vytvára život plný lásky a rozdáva ju všetkým, ktorí sú okolo nej.

Rozumie prečo je sama. A radšej je šťastná single, ako by mala byť nespokojná a nešťastná vo vzťahu.

Má problém sa zamilovať, pretože sa vnútorne zameriava na seba. Hľadá spôsoby a cestu k tomu, ako milovať samú seba, ako vnútorne rásť a napredovať. A ten muž, ktorý ju bude milovať jej ukáže, že hoci má naozaj skvelý a úžasný život, on by ho len mohol doplniť a milovať tak, ako ešte nezažila. 

Nikdy si nemyslí, že single ženy nevedia milovať. Práve naopak, ony milujú hlboko a celým srdcom. Ale naučili sa chrániť svoje srdce pred nesprávnymi ľuďmi. 

zdroj: pexels.com

Možno dala šancu láske v minulosti a zostala zlomená. Po čase si svoje zlomené kúsky zalepila a poučila sa z vlastných chýb. Už si dovolí zamilovať sa len do muža, ktorý s ňou bude mať trpezlivosť. Do muža, ktorý jej ukáže, že s ním je v bezpečí. Do muža, s ktorým bude spriaznená duša.

Prosím, pochop to, že single ženy sa zamilujú ťažšie, pretože už mali zlomené srdce a čakajú na niekoho, kto s nimi nebude hrať nepekné hry. Čakajú na úprimného a pravého muža.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.