Instagram/janasnuderl
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Muži sú, čo sa týka spálne a milovania, viac otvorení, než ženy. Niektorým partnerkám stačí klasika a občasné zmenenie polohy. Chlapi potrebujú neustále vzrušenie, extravaganciu a žiadnu nudu.

Toto je 5 fantázií, ktoré by v posteli chceli zažiť.

Milovanie v trojke

Asi najčastejšia fantázia mužov, ktorá zostáva často nesplnená. Mať s*x v trojke chce zažiť aspoň raz za život každý chlap, ktorý je zdravý a vie, čo sa v posteli deje. V normálnom vzťahu to však ide ťažko, pretože na to nie každá partnerka pristúpi.

Zažiť to na verejnom mieste

Muži potrebujú v milovaní zmeny. Láka ich vyskúšať si to na verejnom mieste, pretože to spája adrenalín, dobrodružstvo a neskutočný zážitok do jedného. Ak chceš svojho priateľa potešiť, tento nápad by si si mala zamilovať tiež.

Mať otvorený vzťah

Otvorený vzťah je niečo, čo je v našich končinách stále odcudzované. Napriek tomu sa nájdu chlapi, ktorí by si ho radi vyskúšali. Nemať len jednu ženu, no viac, s ktorými môžu robiť všetko ako s jednou partnerkou.

Milovanie s neznámou ženou

Táto fantázia sa chlapom spĺňa asi najčastejšie. Mať s*x s neznámou ženou ide vtedy, ak muž túži po milovaní na jednu noc. V bare zbalí ženu, ktorá mu príde najatraktívnejšia a vtedy mu nezáleží na tom, čo robí, odkiaľ pochádza alebo čo má rada. Jednoducho si spolu iba užijú.

Používať pri tom hračky pre dospelých

Hračky do postele môžu byť rôzne – niektoré sú neškodné a súhlasia s nimi aj partnerky, no niektoré už môžu zasahovať za hranice, čo sa priateľke páči a nepáči. Avšak, ak chceš svojho muža potešiť, aspoň na významné sviatky by si mala súhlasiť s niečím, čo by chcel v posteli tvoj milovaný partner vyskúšať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating