pexels.com

Všetky ženy to veľmi dobre poznáme. Zamilovanosť sa dá popísať v podstate troma vecami. Búšenie srdca, motýle v bruchu a hlava v oblakoch.

Ale ako zistíme, či to cíti rovnako aj druhá strana?

1. Spôsob, akým sa na teba pozerá

Áno, môže to byť klišé. Ale spôsob, akým sa na teba muž pozerá, toho prezradí veľa. Veľakrát ho pristihneš, ako na teba pozerá, obdivuje ťa a usmieva sa.

2. Počúva ťa

Myslím to naozajstné počúvanie, nie len pohmkávanie za každou tvojou vetou. Sedí pri tebe, počúva, poradí, či už sa rozprávate o bežnom dni, o problémoch alebo o radostiach. Aj keď ste netrávili deň spoločne, rád si vypočuje, aký si ho mala ty.

3. Prispôsobí sa

Muž, ktorý ťa miluje a rešpektuje, sa dokáže prispôsobiť. Je veľmi dôležité robiť vo vzťahu kompromisy a pokiaľ to ten tvoj vie, máš naozaj vyhrané.

4. Tvoje šťastie je pre neho dôležitejšie ako to jeho

Hovorí sa, že „ak vás šťastie toho druhého robí šťastným, je to láska“. Keď sa viete otvorene porozprávať o probléme a zmeniť to, čo robí toho druhého nešťastným.

View this post on Instagram

#relationshipgoals

A post shared by Relationship Goals (@relationship.goals) on

5. Vždy si na teba nájde čas

Práca, rodina, priatelia, koníčky, oddych. No napriek tomu si na teba dokáže vyhradiť dostatok plnohodnotného času.

6. Potrebuje tvoju pomoc, radu

Keď sa príde o niečom poradiť, lebo je na pochybách. Keď spolu viete prebrať možnosti a poradiť mu spraviť ten správny krok. Keď je pre neho tvoj názor dôležitý.

7. Vymení si s tebou názory

Myslím si, že posledný bod je jednoznačným dôkazom. Muž, ktorý sa o teba nezaujíma, sa s tebou určite „nepoháda“. Netreba myslieť hádku ako hádku, ale jednoduchú výmenu názorov. Ak by mu na tebe nezáležalo, je mu to jedno a dá ti za pravdu v každom prípade.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating