Kristína Tormová

Psychické problémy nie sú hanba a treba ich riešiť

Kristína zároveň dodala, že keď má niekto psychické problémy, nie je žiadna hanba vyhľadať pomoc. „Milé dievča, ktoré som nepoznala, veľmi si prajem, aby aj vďaka Tebe ľudia hľadali pomoc, hovorili o svojich trápeniach, aby tých, čo im budú hovoriť ,nech nevmýšľajú‘ poslali kade ľahšie. Nie je to hanba, mať sa na h*vno! Aby rieka odniesla ich bolesť bez toho, aby do nej skočili. Aby im bolo ľahko tu na tomto svete. Lebo tu je veľa pekného a veľa ľudí, ktorí dokážu pomôcť,“ uzavrela herečka.

Celé vyjadrenie si môžeš prečítať TU.

Kristína Tormová
zdroj: Instagram/kristina.tormova

Tormová hejterov nerieši

Pod príspevkom začali súcitiť aj ďalšie známe tváre, napríklad Fero Joke, Kristína Svarinská, Karin Haydu, Matúš Krnčok a ďalší. Mnoho fanúšikov s Kristínou súhlasí a sú radi, že tento odkaz napísala. Našli sa však aj takí, ktorí ju začali hejtovať. Kristína niektoré z takýchto správ zverejnila a naozaj sa dá len ťažko pochopiť, ako môže niekto niečo takéto napísať.

„Aká škoda, že si sa neza**bala, keď si mala chuť. Škoda! Možno sa ešte chuť vráti,“ znela nechutná reakcia.

Kristína Tormová
zdroj: Instagram/kristina.tormova

Herečka okomentovala aj správy tohto typu: „Takéto a podobné správy mi chodia. Nemáme lásku, nemáme pokoru, ani pri takejto téme. Viete, naozaj si z toho už nič osobne nerobím. Len ma to mrzí, že aj takýto ľudia majú možno deti alebo rodiny. Rozmýšľam, ako sa tí ich ľudia cítia a že koľko životov je dod*baných vďaka tomu, že žijú vedľa takýchto ľudí, naozaj je to smutné,“  odpovedala.

Zdroj: Instagram/kristina.tormova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News