Kristína Tormová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Smrť mladej Terezky zasiahla naozaj celé Slovensko. Slovenská herečka Kristína Tormová prostredníctvom svojho Instagramu poslala odkaz zosnulej študentke.

Slovenská herečka napísala srdcervúci odkaz

Tormová sa rozhodla na svojom Instagrame poslať odkaz zosnulému dievčaťu. Síce ju nepoznala, ale táto tragédia ju zasiahla.

„Je mi za tebou smutno. Podľa všetkého si skočila z mosta do rieky a mňa mrzí hlavne to všetko, čo sa ti dialo predtým. Nemyslím hádku s tvojím priateľom, ktorého hlúpi ľudia bezbreho vinia. Verím, že má pri sebe niekoho, kto mu vysvetlí, že to jeho vina nie je a veľmi naňho myslím,“ začala Kristína.

Kristína Tormová
zdroj: Instagram/kristina.tormova

„Ty si sa zrejme topila dávno predtým, ako si prišla na most a ľudia kričali: ,Mysli pozitívne! Neprežívaj to tak,‘ namiesto toho, aby ti hodili záchranné koleso. Nie, ani oni za to, čo sa ti stalo, nemôžu, to je jasné. Len je to škoda. Je mi to nekonečne ľúto, že si musela cítiť takú veľkú bolesť, ktorá nebola zlučiteľná so životom. Ja ti rozumiem. Poznám takú bolesť, len o kúsok menšiu. Lebo ja som vďakabohu tu,“ pokračovala s ľútosťou.

Študentka Tereza
zdroj: Instagram/tev.ezz

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News