Vitaj v roku 2022! Veríme, že novoročné oslavy si už dospala a stihla si aj vytriezvieť. So Silvestrom sa už akosi automaticky spájajú bujaré oslavy plné zábavy a často to neostane len pri polnočnom prípitku. Vďaka tomu sa s týmto dňom spája množstvo zábavných, ale aj trápnych situácií.

Po zisťovaní, aké vianočné darčeky si si našla pod stromčekom od svojho frajera, sme sa v rámci našej rubriky Story of my life rozhodli zamerať na silvestrovské zážitky. Ďakujeme za vašu otvorenosť a za to, že ste sa nehanbili podeliť aj s tými trápnejšími vecami.

Veríme, že sa v dobrom spoločne pobavíme na nešťastí a smole ostatných báb. A ak by si sa chcela do ďalšej ankety zapojiť aj ty sama, nezabudni sledovať náš Instagram, kde každú nedeľu pribudne nová otázka.

Aký je tvoj nezabudnuteľný zážitok zo Silvestra?

„Keď mi počas countdownu spadli samodržky až ku kolenám.“ 😂

„Keď som sa povracala, a to len preto, lebo som sa zľakla svetlice.“

„Ovracala som celý múrik aj s kvetmi, kde sa chodilo fajčiť. Celý večer sa riešilo, kto to mohol spraviť, tiež som sa čudovala, tak isto aj na druhý deň, až keď za mnou prišla jedna baba, ktorá bola skoro ako doma a poprosila ma, či to nechcem po sebe odpratať, že ma v noci videla, ako som zvracala. Hanbila som sa ako pes.“

„Ani nie tak silvestrovský, ale počas afterky na nový rok som vypadla z idúceho auta.“

„Mali sme zle nastavené hodiny a odpočítavali sme asi o dve hodiny skôr.“

„Tak som sa opila, že od 10. hodiny som nerozprávala, len som robila pantomímu.“

„Žiadna novoročná pusa. Presne o 0:00 sa hanbil pred ostatnými, tak bola až okolo 0:30.“

„So sesternicou sme to dosť prehnali, robili sme vonku na ulici str*ptíz random ľuďom aj s hudbou.“

„Opila som sa u kamarátky a strápňovala som sa celý večer pred jej rodinou.“

„Zasnúbila som sa s cudzím chlapom v električke, mal tam aj rodičov.“ 😂

„Ja nie, ale nejaký cudzí týpek sa opitý dostal do našej chaty a šiel spať. Pomýlil si chatu.“

„Mala som asi 9 rokov a u nás na dedine bol vždy ohňostroj pri kultúrnom dome a asi polka dediny sa tam vždy išla. Pár minút pred polnocou sme sa vybrali dole a mamka ma prehovorila, aby som si zobrala čertovské rohy ako sa na Mikuláša dávajú. Ja som nechcela, ale mamka trvala na tom, že to bude pekne svietiť medzi všetkými svetlami, čo tam budú, tak aby mi dala pokoj, som si ich dala na hlavu. Čakali sme, kým sa zapne ohňostroj a niekto na mňa kukol a povedal, že „nezmýlila si si sviatok náhodou?“😁  Neskutočne trápne mi bolo, tak som si ich dala dole. Neviem čo ju to napadlo.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.