Instagram/the.kissing.booth.feeds/aftermovie

Či už si chceš užiť poriadnu dávku romantiky sama alebo sa chystáš s priateľkami na babskú jazdu v pohodlí domova, filmový maratón je vždy dobrý nápad. Najmä, ak nie je priaznivé počasie a počas víkendu sa vám nebude chcieť vyliezť z pohodlia domova. Pripravte si popcorn, nalejte obľúbené víno a nezabudnite ani na vreckovky! Je dosť možné, že pri nasledujúcich tipoch si aj poplačete.

Či už od smiechu, dojatia alebo kvôli tomu, že aj vy by ste chceli zažiť podobnú romantiku aj v skutočnom živote. Nasledujúce filmy sú snímky na pokračovanie, takže budete mať o program postarané.

Trilógia 50 odtieňov

Film 50 odtieňov šedej odštartoval vo svete šialenstvo. Niet sa čomu čudovať, že z neho vzišli až 3 diely, ktoré ťa chytia, aj keď nie si fanúšičkou podobných príbehov. V tomto to nebolo iba o láske a klišé, ktoré už poznáme, ale aj o intímnom svete plnom fantázie a bolesti, o ktorom sa predtým v takýchto filmoch nehovorilo. Každá žena chcela byť aspoň na chvíľu Anastasiou a mať svojho pána Greya.

Se* v meste

Ak si milovala seriál o 4 kamarátkach, ktoré vo veľkomeste riešili svoje vzťahy s mužmi, chodievali na večierky a obliekali sa do úžasných šiat, potom rozhodne musíš milovať aj 2 filmy, ktoré vyšli ako jeho pokračovanie. A aby toho nebolo málo, nedávno dokonca aj ďalšia seriálová miniséria. Avšak, na večer sú práve tieto filmy ideálnym programom, pri ktorom sa zabavíte.

The Kissing Booth

„Stánek s polibky“ má 3 časti a ide o filmy, ktoré sú skvelou oddychovkou, takže, ak sa pri nich zakecáte, neprídete o veľa. V tejto sérii sa prenesiete do školských čias a mladistvých lások, ktoré si prechádzajú problémami, aké mnohé z nás taktiež zažili. Stredná škola a fešní mladíci, na to sa vždy dobre pozerá!

After

Filmy s názvom After vyšli v troch častiach, pričom sa v tomto roku už chystá aj štvrtá, ktorá bude ukončením celej série. Opäť ide o vzťahy mladých študentov, dobrej a slušnej študentky s drzým samotárom, medzi ktorými preskočí iskra. Nepôjde však len o milé scény, ale tu môžeš očakávať viac vášne i drámy, než napríklad v predchádzajúcom tipe.

„To All the Boys“

Prvé lásky sú témou, ktorá nikdy neomrzí. Aj vo filmoch s titulom „Všem klůkum“, sa dostaneme na strednú školu, kde spoznáš Laru, ktorá svoje city smerovala do listov, ktoré svojim láskam nikdy neodoslala. Lenže, tie sa k nim po čase dostanú a ona sa tak bude musieť vyrovnať s tým, čo cíti teraz, ale aj tým, čo cítila v minulosti. Príjemné a rýchle pozeranie, ktoré je ideálne na sledovanie s kamoškami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife