instagram/madamelena_

Silvester je vždy výnimočný, pretože so sebou prináša nádej, že ďalší rok bude lepší, krajší, bohatší a šťastnejší. Je to najočakávanejší deň v roku. Týmto znameniam sa bude počas celého dňa dariť.

Blíženci

Už od rána nebudeš môcť obsedieť. Vždy sa na Silvester tešíš, pretože vieš, že večer býva zábava. Tento deň je ideálny aj na to, aby si vyšla do ulíc mesta/dediny a hľadala svoju spriaznenú dušu. Iba ak si single, samozrejme. Máš najväčšiu šancu zažiť najlepší deň z celého roka, pretože vieš, že tvoj rok nebol dobrý.

Ako Blíženec potrebuješ neustále zmenu, objavovať nové krajiny, vzdelávať sa poriadne a hlavne, potrebuješ sa socializovať. Máš však veľmi dobrých priateľov, ktorí ti to na Silvestra umožnia. Prekvapia ťa. Vďaka tomu nestráviš Silvester sama, no pri ohňostroji budeš obklopená svojimi najmilovanejšími ľuďmi.

Panna

Tento rok zažiješ relatívne pokojný Silvester. Čo bude na ňom výnimočné je to, že sa budeš cítiť konečne dobre. V poslednej dobe si mala veľa povinností a cítila si, že sa na teba všetko sype. Posledný deň v roku si oddýchneš, rodina ťa bude od rána zabávať nemiestnymi vtipmi a večer stráviš so svojou láskou.

Konečne si uvedomíš, že nemusí byť všetko perfektné na to, aby si sa cítila šťastne. Že práve tie nedokonalosti robia život krásnym. Pre teba bude Silvester výnimočný v tom, že upustíš od svojej perfekcionistickej stránky, nebudeš vyžadovať veľké upratovanie a budeš sa len zabávať.

Baran

Ako prvé by si si mala hneď ráno nachystať oblečenie, ktoré budeš mať na sebe celý Silvester. Pre teba je Silvester tento rok obzvlášť výnimočný, pretože po prvýkrát nebudeš večer v meste, no budeš doma.

Ešte doobeda sa však stretneš s pár priateľmi, vymeníte si darčeky a zaželáte si všetko dobré. Po ceste domov môžeš natrafiť na starého známeho, alebo na svoju budúcu lásku. Ak si single, maj oči otvorené, pretože aj keď sa teraz spolu nebudete rozprávať, človeka, ktorého stretneš na Silvestra, stretneš o pár mesiacov znovu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy