Každé jedno znamenie môže mať problémy z dôverou, ktoré vyúsťujú do strachu zo záväzku. Niektoré z nich však na to majú väčšie predispozície. Vzdušné znamenia ako Vodnár, Blíženec a Váhy, dokážu formovať svoje svet na základe svojich myšlienok. Kým Váhy vedú väčšinu vyrovnaný život, Vodnár a Blíženec majú často problém so svojimi citmi.  Majú tendenciu uviaznuť vo svojich myšlienkach a pohltiť sa do neistoty a strachu z prípadného zlyhania.

Čo sa týka vodných znamení, ich skepticizmus nevychádza ani tak z úzkosti ako z ich hlbokých emócií, ktoré môžu vyplávať na povrch v čase, kedy ich myseľ zahrnú negatívne spomienky. Škorpión dokáže odmietnuť každého, o kom si myslí, žeby jeho hĺbku nezniesol, a preto sa snaží ľuďom veľmi neotvárať.

Blíženec – problém v blížencoch je ten, že majú nízke sebavedomie a snažia sa dopredu predpovedať ako ich partner vníma  a tak sa stanú skeptickými len na základe ich vlastnej predstavy. Uveria jej natoľko, že nevnímajú aj iné názory a reálnejší pohľad, ktorý by ich mohol priviesť k šťastnému vzťahu. Na to aby sa zbavili tohto zlozvyku je nutné im pripomínať, že stále existuje viacero možností. Daj im priestor a vrátia sa.

Škorpión – aj keď sa to na prvý pohľad nemusí tak zdať, škorpión je veľmi krehké a citlivé znamenie. Má však problém dôverovať novým ľuďom. Môže trvať roky kým sa dostaneš cez jeho exoskelet a objavíš, čo sa mu deje v hlave a hlavne v srdci. Jeho skepticizmus spočíva v tom, že sa ťa bude snažiť neustále odohnať, no pokiaľ sa nedáš a ukážeš mu, že si osoba, ktorej môže dôverovať, bude to stáť naozaj za to.

This 😍😍

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

 

Vodnár – má doslova úzkosť z toho, že ak by vstúpil do nejaké vzťahu, stiahlo by ho to ku zemi. Vodnári sú od prírody voľnomyšlienkári a potrebujú sa cítiť slobodne. Láska pre nich nie je hlavnou životnou prioritou, na to majú omnoho dôležitejšie ciele. A to aj keď sú vo vzťahu. Cestu k ich srdcu nájdeš tak, že im ukážeš spôsob akým môžete spoločne fungovať. Nadchneš sa pre ich vízie a budeš sa spolu s nimi podieľať na dobrodružstvách, ktoré vymyslia.

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.