celebrity, ktoré si vymenili bývalých
Instagram/gogomantv, Instagram/zancssa, Instagram/bagarovamonika

Aj domáce či svetové celebrity sú iba ľudia. A aj láska je iba cit, niekedy krátkodobý a inokedy zase vydrží celý život. Záleží na tom, či dokážeš nájsť toho správneho človeka.

Život vo svetle slávy je celkom náročný. Hocikedy na povrch môže vyplávať minulosť, na ktorú si možno chcela zabudnúť. Médiá a fanúšikovia ti to ale radi pripomenú a vmetú ti to do tváre. Väčšinou sa to tak aj stáva. Každá kauza však nejako prehrmí a raz sa na ňu zabudne.

Celebrity, ktoré si vymenili partnerov

Hádam najznámejšie rivalky v tomto okruhu sú Hailey Bieber a Selena Gomez, ktoré sa spolu nedávno vyfotili. Šokovali tak celý svet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by billboard (@billboard)

Dokonca aj Bianka Rumanová dávnejšie do svojho príbehu na Instagrame pridala ich spoločnú fotku a k tomu popis v zmysle, že už chápe, čo sa vo fanúšičkách odohrávalo, keď zverejnila fotku s Lulou, s ktorou pred časom riešila akúsi vojnu influenceriek.

Pamätáš si ešte na expartnerov domácich či svetových celebrít? Pripomenieš si ich v našej FOTOGALÉRII.

Tak čo povieš na tieto celebrity, ktoré si medzi sebou povymieňali bývalých? Pamätáš si ich všetky? Možno si niektorým z nich držala palce viac či menej a so súčasnými partnermi ti teraz nesedia a nefandíš im.

Sama ale vieš, že láska je láska a každý sa môže zamilovať do každého. Niekedy ani nemusíme čakať, že sa to stane a príde to ako blesk z jasného neba.

Svetoznáme celebrity, ktoré teraz obdivuje a miluje celý svet, boli tiež kedysi len deťmi a ani netušili, aká budúcnosť ich čaká. Od tých čias sa niektoré z nich vôbec nezmenili. V našom nedávnom kvíze sa môžeš otestovať sa a zistiť, či by si dokázala správne priradiť hviezdu k jej detskej fotke.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife