Ako sme ťa už informovali v minulom článku, Kanye West kandiduje na post amerického prezidenta.

V nedeľu odštartoval svoju kampaň a prezradil zopár vecí, ktoré naozaj nikto nečakal, ani jeho manželka Kim Kardashian West. Celý chaos začal, keď sa Kanye vyjadril, že žiadal svoju manželku Kim, aby podstúpila interrupciu, keď čakala ich prvé dieťa. Taktiež spomenul, že to isté žiadal jeho otec od jeho matky. „Moja mama mi zachránila život. Žiadny Kanye West by nebol“ povedal Kanye.

Najnovšie zakázal Kanye Kris Jenner, svojej svokre, aby sa stretávala s jeho deťmi a prirovnal svoj život k hororovému filmu Get Out. Vyjadril sa takto statusmi na svojom Twittri, ktoré následne vymazal.

Chvíľu po pridaní týchto statusov na svojom Twittri ich vymazal a zakončil to statusom „teraz sa budem sústrediť na hudbu“.

Momentálne sa schováva na svojom ranči vo Wyomingu. Zdroj pre The Sun uviedol, že sa na ranči obklopil len ľuďmi, ktorým stopercentne dôveruje. Kim a jej rodina medzi nimi nie je. Medzi poslednými vymazanými statusmi sa Kanye vyjadril, že sa Kim snažila priletieť za ním na ranč s doktorom, aby ho „uväznili“.

Kim Kardashian doteraz mlčala. Konečne sa vyjadrila ku všetkému na storýčkach na svojom instagrame. „Ako veľa z vás vie, Kanye bojuje s bipolárnou poruchou.“ Ďalej vysvetľovala, aké je to žiť s týmto typom poruchy a konkrétne sa rozpísala o živote s Kanyem a touto poruchou. „Kanye je skvelá, no komplikovaná osoba“ pokračovala Kim.

Kanye zatiaľ na vyjadrenie svojej manželky nereagoval.

Zdroje: odzadu.startitup.sk, twitter.com, mirror.co.uk, instagram.com/kimkardashian, thesun.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.