instagram.com/yeswe_travel

Keď niekto spozná horkosť lásky, bude mu chvíľu trvať, než v ňu znovu uverí. Rovnako sú na tom tieto znamenia, pretože v láske zažili veľké sklamanie. Zmenilo ich to spôsobom, kvôli ktorému už nikdy nebudú takí, ako predtým. No viac sa dozvieš v dnešnom horoskope.

Ryby

Človek v znamení Ryby má na lásku smolu. Je veľmi citlivý, čo nemusí každému vyhovovať, no ani to nie je dôvod na to, prečo by mal zostať tento človek sám. Jeho vzťahy ho poznačili do hĺbky, pretože každý jeho partner mu klamal. Časom stratil dôveru a vieru v lásku. Rozhodol sa, že bude lepšie, ak bude plávať proti prúdu a v bližšej budúcnosti nebude nikoho hľadať.

View this post on Instagram

Crusing through Italy 🇮🇹 #roadtrip . . Habt ihr schon mal einen Roadtrip gemacht? Wir lieben die Freiheit & Ungebundenheit dabei. Einfach keine Termine wann man wo sein muss. Wir haben uns heute entschieden, dass wir in zwei Tagen mit der Fähre nach Korsika fahren. Uns hat Sardinien schon so sehr gefallen & sind sehr gespannt wie Korsika ist. Dann heißt es Ciao Toskana Italien & salut Frankreich Korsika 🇫🇷 . . Eng: Have you ever made a road trip? We love the freedom & independence. Simply no appointments when you have to be where. We decided today that we would take the ferry to Corsica in two days. We liked Sardinia so much & are excited as Corsica is. Then it's called Ciao Tuscany Italy & salut France Corsica 🇫🇷 . . #urlaub2020 #vanlifegermany #korsika #toskana #toscana #italienurlaub #reiseliebe #reiseblogger_de #loveandwildhearts #couple #mindfulness #freedom #powerofpositivity #positivevibes #couplestyle #couplesthattravel #coupleslovetravel #travelfamily #reisblogger #travelmore #travelpics

A post shared by TRAVEL |COUPLE |VAN |NATURE (@yeswe_travel) on

Váhy

Tento človek potrebuje vzťah ako soľ. Kontakt s milujúcou osobou je pre neho dôležitý, no zatiaľ nemal to šťastie, aby našiel niekoho, s kým by si vedel prestaviť celý život. Jeho doterajší partneri mu nevyhovovali, pretože ho nechápali. Podobne ako to majú Blíženci, aj vo Váhach sú dve duše. Neustále medzi nimi hľadá harmóniu a rovnováhu. Svoj život si bez lásky nevie predstaviť, no vie, že dokým nenájde niekoho, kto ho úplne pochopí, bude sa láske vyhýbať.

Škorpión

Človek v znamení Škorpióna má pri láske vysoké nároky. Očakáva, že jeho partner mu zabezpečí všetko, čo on nevie a nedokáže. Samozrejme, takéto veci sú nereálne, pretože nemôže čakať, že ho jeho partner spraví šťastným. Kvôli tomuto presvedčeniu sa v láske veľakrát popálil, no zatiaľ to nevzdáva. Je odvážny, skúša nové veci a má silnú vôľu. Neúspechy v láske ho vôbec nedemotivujú, práve naopak, stále verí, že raz pravú lásku nájde.

Býk

Tento človek ešte nenašiel žiadnu lásku svojho života. Vzťah, v pravom zmysle, ešte nemal a nevie, čo má od lásky očakávať. Je sklamaný, pretože sa mu táto moderná doba nepáči. Znechutili sa mu ľudia, pretože vidí všade neveru a bojí sa, že jeho partner by bol rovnaký. Túži po láske, ale takej, ktorú vidí vo filmoch. Je veľmi tvrdohlavý a tak sa nevzdáva. Verí, že jedného dňa nájde lásku, ktorú si zaslúži a nikdy sa v nej nesklame.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy