Unsplash/Fabian Albert

S niektorými ženami je ťažké žiť. Sú tvrdohlavé, robia mužom neustále naprieky a nenechajú ich voľne dýchať. Práve ženy v týchto znameniach robia mužom najväčšie nervy.

Blíženci

Táto žena je nevypočítateľná. Nikdy nevieš čo ťa s ňou čaká, pretože sa rýchlo začne nudiť. Potrebuje stále nové a nové podnety, pretože inak vie mužovi poriadne znepríjemniť deň a niekedy aj celý život.

Chlapovi vie robiť nervy tým, ako sa správa. Jeden deň je z nej vyspelá žena so zásadami, no druhý deň sa správa ako malé dieťa a nevie čo chce. Je neposedná a keď si niečo zaumieni, drží sa toho a chce to hneď.

zdroj: Unsplash/Andre Sebastian

Škorpión

Žena v znamení Škorpióna je tajomná a nikdy nevieš, čo si o tebe myslí. Miluje odvážne a silno, no rovnako vie aj nenávidieť. Provokuje svojho muža flirtovaním s inými, pretože si myslí, že v ňom prebudí žiarlivosť.

Chlap má z nej často nervy, pretože ju vytáča a nevie ju skrotiť. Táto žena potrebuje veľa voľnosti a vášne, inak bude vo vzťahu ešte viac zúriť.

Strelec

Energetická a rýchla. Aj tak sa dá opísať žena v znamení Strelca. Vie sa dokonale prispôsobovať a zmeny plánov jej nevadia, no ak jej niekto ublíži a vytočí ju, vie byť nepríjemná.

Mužovi robí najčastejšie nervy vtedy, keď nie je podľa nej. Žila dlho sama, preto si v začiatkoch vzťahu nevie zvyknúť na to, že musí robiť kompromisy.

zdroj: Pexels/Dalila Dalprat

Ryby

Žena v znamení Ryby je veľmi citlivá a to je jej slabé miesto. Vie si tým muža získať, no zároveň ho vie tým aj odstrašiť. Je ideálnou manželkou, no iba pre toho muža, ktorý bude ochotný tolerovať jej všetky nálady.

Citlivosť tejto ženy nemá hraníc a keď cíti od niekoho (hlavne od partnera) krivdu, vie sa rozplakať na počkanie. Muža to zo začiatku vytočí a bude mať na ňu nervy, no po pár rokoch vzťahu si zvykne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy