Pexels/Karolina Grabowska

Život je len jeden. Každý deň by si mala prežiť tak, ako by bol tvoj posledný. Tieto znamenia to vedia, preto si vianočné sviatky užijú zo všetkých najviac.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov miluje spoločenské udalosti. Aj keď sú tento rok trochu obmedzené, nič mu nezabráni v tom, aby sa zabavil. Večierok si urobí doma a ani trochu z toho nebude smutný. Jeho silnou vlastnosťou je prispôsobivosť, preto sa dokáže adaptovať na rôzne podmienky. Vôbec mu nebude prekážať, ak bude oslavovať sviatky len s rodinou, pretože vie, že je to vzácnosť.

Svojich najbližších si najviac váži a prejavuje im úctu, preto bude rád, ak spolu prežijú tieto sviatočné dni, počas ktorých sa nebudú nudiť. Pre Blíženca budú tieto sviatky ako ušité na mieru – plné zábavy a energie, ktorú potrebuje k svojmu bytiu. Stereotyp neznáša.

Váhy

Tento človek je rád obklopený priateľmi a dobrou hudbou a presne tak to bude aj na sviatky. Mrzí ho, že žiadne veľké udalosti sa aktuálne nekonajú, a práve o to viac si užije nadchádzajúce dni. Jedinečná príležitosť, kedy môže dobehnúť všetko zameškané a pri tom sa decentne vyhovoriť na toto čarovné obdobie.

Mal by si však dávať pozor na to, aby to nepreháňal, pretože v mnohých veciach nevie nájsť rovnováhu. Keď to na nejakej rodinnej návšteve preženie s pitím, odviaže sa a zabaví, no na druhý deň mu bude zle. Postupom času sa však naučí, ako sa môže odviazať aj bez bubliniek.

Lev

Silné znamenie, ktorým je Lev, si nevie predstaviť, že by sa malo zabávať zavreté doma ako v klietke. Spočiatku bude na všetko frflať, pretože neznesie, keď veci nejdú podľa plánov, no napriek tomu tento človek všetkých prekvapí. Tento rok si sviatky obzvlášť užije. Stačí mu na to dostatok kreatívnych činností a aj veľa pohybu. Keď bude chodiť často von, minie si energiu a bude mať pocit, že mu deň rýchlejšie ubehol.

Večer v sebe nechá prerásť vnútornú párty divu. Nenechá sa odradiť a aj v neľahkých časoch sa postará o zábavu všetkým naokolo. Stačí výber najlepších pesničiek, tanec, dobrá nálada a možno aj spoločenské hry a ku koncu sviatkov mu ani nebude prekážať, že to je len v obývačke. Jeho prirodzená sebeckosť sa zmení na skromnosť. Vianoce majú čarovnú moc. Toľko lásky pokope už dlho nezažil.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy