Týždenný horoskop
Pexels/Pavel Danilyuk

Opäť prichádza ďalší týždeň, ktorý si pre teba pripravil nové výzvy a nečakané zážitky. Týždenný horoskop ti odhalí, čo ťa čaká.

Baran

Už od začiatku týždňa by si mala byť naladená pozitívne, lebo ťa čakajú príjemné dni. Neboj sa pustiť do niečoho odvážneho, podarí sa ti to. Budeš zažívať len samé úspechy.

Vo vzťahu však dopraj partnerovi viac priestoru, aby sa pri tebe necítil utláčaný a znudený. Ak bude chcieť ísť s kamarátmi von, pusti ho. Ak si nezadaná, možno niekoho stretneš a zamiluješ sa.

Mala by si začať športovať, aby si bola počas leta vo forme. Vďaka tomu nebudeš mať problém sa bez hanby na kúpalisku odhaliť.

Býk

Dovoľ si trochu oddychovať, radí ti týždenný horoskop. Vôbec nemusíš splniť všetky povinnosti, ktoré dostaneš, lebo na ne bude čas neskôr. Skôr sa zameraj na seba a na to, aby si bola v psychickej pohode.

Vo vzťahu budeš prekypovať dobrou náladou, preto by si mala každý deň prekvapovať partnera niečím malým. Ak si nezadaná, tento týždeň nebudeš mať na lásku šťastie.

Čo sa týka zdravia, mala by si naozaj spomaliť. Keď budeš oddychovať, všetko sa dá do poriadku a žiadne ťažkosti ťa nebudú trápiť.

Muž a žena sa ku sebe túlia
zdroj: Pexels/cottonbro

Blíženci

Tento týždeň by si si mala v práci raziť svoju vlastnú cestu. Samozrejme, počúvaj nadriadených, no zároveň sa snaž, aby boli vypočuté aj tvoje prosby a nápady. Možno uspeješ.

Partnera by si vo vzťahu nemala klamať. Aj keď si povieš, že by to bolo nevinné klamstvo, ak by sa to dozvedel, zúril by. Keď si sama, tento týždeň to aj tak zostane. Nikoho nového nestretneš.

Do jedálnička by si mala zaradiť kyslomliečne výrobky, ktorým sa poteší hlavne tvoje trávenie. Vďaka tomu bude všetko v poriadku a tvoja imunita bude silnieť.

Rak

Mala by si sa viac snažiť presadzovať svoje názory vo všetkom, čo sa ťa bude týkať. V žiadnom prípade sa teraz nenechaj ovplyvňovať inými ľuďmi, lebo by si skončila zle.

V partnerskom vzťahu počúvaj svojho priateľa a splň mu každé želanie. Pokiaľ si nezadaná, možno sa ani nenazdáš a budeš vo vzťahu. Môžeš sa tešiť.

Čo sa týka zdravia, budeš na tom dobre. Ak by si sa predsa len cítila zle a slabo, neboj sa navštíviť lekára, ktorý ti pomôže a poradí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy