Unsplash/NeONBRAND

Na svete existujú len dve skupiny ľudí. Tí, ktorí neveru dokážu odpustiť a nerobia si z nej až tak ťažkú hlavu, no a potom tí, ktorých zrada partnerky bolí natoľko, že nevidia inú cestu ako rozchod. 

Práve do tejto skupiny ľudí patria muži narodení v týchto troch znameniach.

Panna

Chlap v tomto znamení moc lásku neprejavuje slovami, no vie ju dokonale ukázať svojimi skutkami. Partnerke by neveru neodpustil, pretože to považuje za zlyhanie a podvod. Jeho dôvera by bola navždy narušená a danej priateľke by sa nevedel pozrieť ani do očí.

Ak s ním teda uvažuješ o vzťahu, mala by si si byť 100 % istá, že chceš iba jeho a nie niekoho iného. Pokiaľ by sa ti to vymklo spod kontroly, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Škorpión

Naozaj si si niekedy myslela, že by bol Škorpión schopný odpustiť neveru? Nedočkáš sa toho ani za desiatky rokov. Je bláznivý, vášnivý, rád si užíva a milovanie si vie vychutnať. Ak sa však zamiluje a jeho priateľka pre neho znamená všetko na svete, nevedel by ju podviesť.

Rovnako si to myslí o nej, preto by neveru ani nikdy neodpustil. Pokiaľ by ho partnerka podviedla, bral by to ako signál, že ho nikdy nemilovala naozaj.

Ryby

Tento chlap je veľmi citlivý a zraniteľný, preto by si pri ňom o nevere ani uvažovať nemala. Čo uvažovať, ani pomyslieť na podvádzanie by si nemala. Keď je vo vzťahu, dá svojej milovanej celé svoje srdce.

Slepo a naivne jej dôveruje, preto verí, že majú čistý vzťah, ktorý je bez klamania, podvádzania a skrývania. Neveru neodpúšťa, pretože podľa jeho hodnôt nie je správna a ani morálna.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy