Nie každý v sebe nosí srdce priateľa. I keď sa navonok tvári ako človek, ktorý má chuť pomáhať, v skutočnosti nemá ani ten najmenší problém ti ublížiť. Čo je na tom najhoršie, ani si to neuvedomuje, ako veľmi ti to môže ublížiť. Pretože jeho emócie sú tak na úrovni obsahu čajovej lyžičky. Spoznaj skôr tie znamenia zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony, kým nie je ešte neskoro. Toto sú oni!

Strelec

Vo všeobecnosti Strelec býva veľmi obľúbený v spoločnosti, avšak do momentu, kým ho niekto nenahnevá alebo nezradí. Vtedy vypustí von svoje zlé ja. Keď príde na lámanie chleba, nemá ani najmenší problém s tým, aby niekomu ublížil. Neštíti sa vôbec ničoho a práve preto by si si mala dať pozor, ak sa dostaneš do jeho zoznamu. Strelec nemá veľmi v láske ľudí so slabou psychikou. Pred silnými jedincami má rešpekt.

Kozorožec

Kozorožec je veľmi pokojný a len málokedy ho  dokáže niečo nahnevať, no keď mu niekto protirečí, pohroma. Až taká, že je schopný ublížiť všetkým okolo seba. Problém je v tom, že hladí najmä na seba, je príliš sebecký. Preto sa môže stať, že niekomu ublíži. Nedajbože, ak sa dotyčná osoba rozhodne tiež bojovať za svoju pravdu. To je hotový oheň na streche.

Lev

Kráľ zvierat Lev… Aj ten sa radí do tohto zoznamu. Rýchlo vie vybuchnúť a nahnevať sa. Keď už raz niekoho odpíše, určite sa nedostane naspäť do jeho priazne. Lev je jednoducho kráľom džungle a práve preto nie je zvyknutý sa nikomu prispôsobovať. Neberie ohľad na to, čo chce druhý. Keď to uzná za vhodné, kľudne sa ti otočí chrbtom v tej najneočakávanejšej situácii. Aj o polnoci ťa bodne do chrbta.

Samozrejme, to neznamená, že teraz každý jeden človek narodený v jednom z týchto znamení je presne takýto. Horoskop, respektíve znamenia zverokruhu, nám ponúka v všeobecnosti typické vlastnosti pre dané znamenie. Každý z nás má aj dobré, aj zlé vlastnosti. Nikto nie je dokonalý!

 

 

 

 

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.