Po viac ako dvoch rokoch od jednotky, sme sa dočkali pokračovania mimoriadne obľúbeného filmu The Kissing Booth. Netflix v tomto prípade znovu neklamal a naservíroval nám viac ako dve hodiny s Elle, Noahom či Leeom. Ak si ešte tento film nevidela, v článku možno nájdeš menší spoiler, ale nedá sa, aby sme sa nepodelili s tým, ako sa nám tento film veľmi páčil. Takže ak nechceš prísť o zážitok z filmu, najskôr si ho pozri a neskôr sa k nášmu článku môžeš vrátiť. 🙂 

Úvod The Kissing Booth 2 pekne nadviazal na koniec jednotky, kedy Noah odišiel na Harvard. Elle tak ostala v poslednom ročníku sama so svojím najlepším priateľom Leeom a jeho priateľkou Rachel. Elle si tak vyskúšala, aké to je, byť piatym kolesom na voze, čo nespokojná Rachel dávala neustále najavo. Predsa len, Lee s Elle majú výnimočný vzťah, ktorý nemusí byť jednoduché rešpektovať a pochopiť.

Dej dvojky sa v istom smere točí aj okolo výberu vysokej školy. Kým spočiatku bola voľba pre Elle a Leeho jasná (obaja túžia ísť odjakživa na Berkeley), Noah to celé trochu zamotá, keď chce od Elle, aby sa prihlásila na Harvard, kam chodí aj on. Elle sa tak znovu ocitla pred dilemou, kedy si musí vybrať medzi láskou svojho života a najlepším priateľom. 

View this post on Instagram

ok theories? 👀☕️

A post shared by The Kissing Booth (@thekissingboothnetflix) on

Aby toho však nebolo málo, vzťah na diaľku nie je ani zďaleka taký jednoduchý, ako si myslela. A hlavne po tom, ako zistí, že Noah sa až priveľmi často stretáva so spolužiačkou Chloe, ktorá je stelesnením ženského ideálu krásy a každý chalan by ju chcel mať. Kým Elle je na pochybách a nevie, či môže Noahovi kvôli jeho minulosti dôverovať, na jej škole sa objaví nový chlapec Marco, z ktorého sú všetky dievčatá namäkko a on je trochu namäkko práve z našej Elle.

Chloe Winthrop (Maisie Richardson-Sellers) a Marco Peña (Taylor Zakhar Perez) sú teda dve nové postavy, ktorých najskôr nevieš, či máš nenávidieť, alebo milovať. Predsa len, vďaka nim je vzťah Elle s Noahom ohrozený. Časom však prídeš na to, že nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad musí javiť.

View this post on Instagram

@taylorzakharperez & @maisiersellers make my day 🤘💋💋

A post shared by The Kissing Booth (@thekissingboothnetflix) on

Marco a Elle sa spolu zblížia viac, než by možno ona chcela a počas tréningov na tanečnú súťaž zažijú množstvo spoločných zážitkov. Jeden večer sa spolu rozprávajú na pláži, kedy to už vyzeralo, že niečo sa medzi nimi stane, no Elle sa spamätala. No práve tento okamih bol zlomom, kedy začala ešte viac pochybovať.

Ako to už pri týchto filmoch býva zvykom, dej by sa nezaobišiel bez poriadnej zápletky. V tomto prípade to bol bozk Elle a Marca, ktorý sa navyše odohral priamo pred Noahovým zrakom. Okrem toho Lee zistil, že jeho najlepšia kamarátka sa hlási na Harvard a nechce ísť na vysokú s ním. Elle sa tak zase ocitla v nepríjemnom kolotoči hádok a výčitiek, no našťastie sa všetko utriaslo a každý ostal spokojný. Možno okrem Marca, ktorý by chcel Elle získať pre seba.

V závere filmu Elle zistila, že ju vzali na obidve univerzity, kam sa hlásila. Naskytá sa nám tak ideálny námet aj na tretie pokračovanie, ktorého sa pravdepodobne aj dočkáme. Netflix hneď zverejnil krátku ukážku z trojky, kedy Elle zavolá prijímacia komisia Harvardu, no ona hovor zruší. The Kissing Booth 3 by sme sa mali dočkať niekedy na budúci rok, ale presný dátum zatiaľ nie je známy.

The Kissing Booth 3

Každopádne, tých 131 minút ti pri sledovaní ubehne ako voda. The Kissing Booth 2 ťa vtiahne do deja a ty sa budeš smiať (niekedy možno aj plakať) spolu s hlavnými postavami. Ak si ešte tento film nevidela, určite odporúčame. A ak si ho videla, čo na to hovoríš?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.