Film The Kissing Booth sa stal jedným z najobľúbenejších filmov mladých báb na Netflixe. Videli ho už milióny po celom svete a mnohé si pri ňom aj trochu poplakali. Taká klasická teenage romanca. Pre všetky fanúšičky preto máme skvelé správy. Ešte v júli sa dočkáme pokračovania a vieme, na čo sa môžeme tešiť!

Jednotka končila tak, že Noah odišiel na Harvard a spolu s Elle teraz budú čeliť ťažkej skúške vzťahu na diaľku. Ju ešte čaká posledný ročník na strednej a bude si musieť vybrať vysokú. Splní si svoj sen a pôjde na Berkeley s najlepším kamarátom Leeom alebo sa vyberie na Harvard za svojou láskou?

Aby toho napätia nebolo ešte málo, do jej života vstúpi nový fešák, s ktorým sa trochu zblíži. A na druhej strane, Noah tiež nebude sedieť na intráku na zadku a bude si užívať vysokoškolský život a tiež spozná nové dievča. Budú si navzájom dôverovať a ich vzťah vydrží alebo naopak, takú vzdialenosť neprežije?

View this post on Instagram

this week is about to change ur life 🤭

A post shared by The Kissing Booth (@thekissingboothnetflix) on

Netflix v pondelok zverejnil oficiálny trailer a podľa všetkého to vyzerá tak, že to bude poriadne zamotané a zaujímavé. Ale najlepšie je, že ani nebudeme musieť dlho čakať. Premiéra je naplánovaná na 24. júla, takže už čoskoro. Tiež sa tešíš?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.