Instagram/entertainmenttonight, Instagram/netflix

Filmy The Kissing Booth jednoducho milujeme. Nie nadarmo patria k najobľúbenejším medzi mladými babami. Nájdeš v nich všetko – lásku, priateľstvo, zábavu, ale aj problémy. Veľmi ľahko sa tak dokážeš s hlavnými postavami stotožniť.

Netflix konečne zverejnil oficiálny trailer k tretiemu pokračovaniu, ktorého sa dočkáme už o mesiac, konkrétne 11. augusta. Ak si videla druhý diel, určite si pamätáš, že sa to skončilo tým, že Elle vzali na obidve univerzity, kam sa hlásila. Na jednu by mohla ísť so svojím frajerom Noahom a na druhú s najlepším priateľom Leeom.

Komu z nich dvoch dá prednosť? Teraz majú pred sebou posledné leto pred nástupom do školy a rozhodnú sa, že si ho poriadne užijú. Elle a Lee objavia zoznam, ktorý si spísali ešte ako deti a sú tam uvedené činnosti, ktoré musia stihnúť urobiť.

Rozhodovanie o školách, práca, frajer a plnenie zoznamu s najlepším priateľom dajú Elle poriadne zabrať. Do toho narazí ešte na Marca, s ktorým sa zblížila v dvojke. Ako to celé dopadne? Pozri si pútavý trailer, ktorý ťa navnadí a nebudeš sa vedieť dočkať premiéry.

Čo myslíš, komu dá Elle prednosť?

Zdroj: YouTube/Netflix Česká republika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News