Ruža pre nevestu 2
Instagram/tvmarkizaofficial/terinka_a/igorstana

Údajný ženích zo šou Ruža pre nevestu 2 asi bude riadny rebel. Igor Staňa sa na svojom TikToku pochválil, že relácia sa už natáča. Porušil však dohodu o mlčanlivosti, a tak vraj dostal pokutu od Markízy. 

Iba v piatok skončila prvá séria reality šou Ruža pre nevestu. 12 týždňov si v Turecku svoju nevestu vyberal atraktívny podnikateľ Tomáš Tarr. A hoci spočiatku si relácia vyslúžila poriadnu dávku kritiky, napokon si ju diváci obľúbili natoľko, že sa už chystá aj jej druhá séria.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ženích zo šou Ruža pre nevestu 2 dostal pokutu

Už dokonca poznáme aj ženícha, ktorý si vraj bude hľadať nevestu v pokračovaní reality šou.

Tomáša nahradí model a bývalý futbalista zo Spišského Podhradia, Igor Staňa, ktorého si mohla postrehnúť na sociálnych sieťach. Na Instagrame ho sleduje viac ako 31-tisíc fanúšikov a pôsobí aj na TikToku, kde pred týždňom prezradil, že Ruža pre nevestu 2 sa už natáča.

Vo videu, ktoré zverejnil na svojom profile stojí na námestí v Košiciach oblečený v košeli a nohaviciach. „Natáčame Ruža pre nevestu 2,“ prezradil prostredníctvom príspevku. Kvôli tomu vraj dostal aj pokutu.

@igorstana4

🤫😆 #foryou #ruzaprenevestu

♬ original sound – Enzo

Keďže táto reality šou sa predtáča niekoľko mesiacov dopredu, účinkujúci a celý štáb majú podpísanú zmluvu o mlčanlivosti. Nesmú tak prezradiť nič, čo sa týka natáčania. Toto však Igor porušil, za čo bol aj patrične potrestaný.

Iba pred pár dňami pridal na svoj TikTok video s popisom: „Pov: dostal si pokutu za porušenie mlčanlivosti o účasti v reality šou.“ V pozadí mu pritom hrá pieseň od skupiny Horkýže Slíže – Silný refrén.

@igorstana4

Lebo vás mám rád #foryou #ruzaprenevestu #loveisland

♬ původní zvuk – ⚡️

Zdroj: TikTok/igorstana4

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News