Instagram/em_mac11, TikTok/em_mac11

Žiaľ, niektoré vzťahy dnes nie sú trvácne, aj keď by sme veľmi chceli. Čo je však horšie, jeden z dvojice sa často dopúšťa nevery, pričom partner či partnerka o tom absolútne nič nevedia. Možno len tušia, pretože zo správania sa to dá trochu odhaliť.

A potom je tu niekto ďalší, kto dokáže potvrdiť alebo vyvrátiť tieto pochybnosti o nevere. Mladá TikTokerka Emma Mac sa venuje tomu, že vykonáva testy vernosti. Princíp je veľmi jednoduchý.

Píšu jej zväčša dievčatá, ktoré podozrievajú svojich frajerov z toho, že majú niekoho iného. Emma následne kontaktuje daného muža a čaká na jeho reakciu. Ak povie, že je zadaný, testom prešiel a keď flirtuje aj naďalej, dievčinu čaká nepekné sklamanie.

Z jedného testu vernosti však Emma ostala v absolútnom šoku. Napísala jej jedna žena, ktorá mala obavy tak na 50 %. TikTokerka kontaktovala jej frajera, ktorý hneď povedal, že je zadaný. Poslal jej dokonca aj fotku, no tu prichádza ten zlom. Na snímke bolo úplne iné dievča než to, ktoré ju pôvodne kontaktovalo.

Keď sa testovaného mladíka opýtala, či je to jeho priateľka, on odpovedal, že ide o jeho snúbenicu. Kým s jednou ženou plánoval spoločný život, druhú mal len na pobavenie, no v skutočnosti vodil za nos obidve. A ktovie, koľko ďalších ich ešte mohlo byť.

Bola by si schopná otestovať takýmto spôsobom aj svojho frajera?

@em_mac11☕️☕️☕️#loyaltytest #loyaltycheck #messytiktok #tea #testingboyfriendsloyalties #testingboyfriends #redflags #foryou #fyp♬ original sound – Emma Mac ❤️‍🔥

Zdroj: TikTok/em_mac11

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating