Instagram/mariefeandjakesnow

Niektorí chlapi sa nachádzajú presne v tom období života, kedy ešte nie sú pripravení na vážny vzťah, no nahlas o tom nehovoria. Ženy od seba však neodháňajú, práve naopak. Vyhľadávajú nezáväzné flirty či kratšie známosti.

Možno spolu už niekoľko týždňov randíte, stretávate sa a tebe zrazu začína dochádzať, že niekde asi nastala chyba. Nemusí to povedať nahlas, prezradí ho spôsob jeho správania. Chlap, ktorý ešte nie je (alebo jednoducho nechce) na vážny a seriózny vzťah pripravený sa správa poväčšine takto.

1. Je v kontakte aj s inými ženami. Ak sa s nimi nestretáva, aspoň si s nimi píše a necháva si takto otvorené zadné vrátka. Prípadne má v mobile nainštalované aplikácie zoznamiek.

2. Nechce ťa predstaviť svojim kamarátom alebo rodine. On jednoducho cíti, že spolu nezostanete, tak načo by do toho ťahal aj svojich blízkych?

3. Ozve sa ti najmä vtedy, ak má na teba chuť a keď si tak vezmeš, väčšina vašich stretnutí prebieha v posteli.

4. Nezahŕňa ťa do svojich plánov. Ak hovorí o tom, čo bude robiť, používa JA namiesto MY.

5. Niekedy hľadá dôvody na hádku alebo aby ťa nejako zranil. Myslí si, že takýmto spôsobom ťa od seba dostane ľahšie.

6. Na verejnosti sa nechce venovať ľúbostným prejavom. Žiadne držanie za ruky, objatia ani bozky. Dokonca ani nechce chodiť na rande tam, kde bude veľa ľudí.

7. Nezaujíma ho, ako si sa mala, či ťa niečo netrápi alebo či sa nechceš len tak porozprávať. Ak aj rozprávaš, často ho pristihneš pri tom, že ťa nepočúva.

8. Dokopy nič o ňom nevieš. Nevieš, čo robí vo voľnom čase, aké má vzťahy s rodinou a priateľmi alebo čo by chcel dosiahnuť v budúcnosti.

9. Nemá záujem robiť kompromisy alebo sa ospravedlňovať, ak niečo urobí. On si neuvedomuje, že ty berieš váš „vzťah“ za niečo viac. On kope sám za seba a neberie ohľad na iných.

10. Tvrdí, že na neho ideš príliš rýchlo, mala by si spomaliť, pretože ešte nie je pripravený viazať sa a chce si užívať. Ale ak sa stretnete o pár rokov, môžete dať tomu šancu. Ich obľúbená výhovorka.

Ak máš dočinenia s takýmto chlapom, máš dve možnosti. Ak túžiš po vážnom vzťahu, radšej ho nechaj tak a hľadaj niekde inde. Takto len strácaš svoj čas. Ak ti to však vyhovuje a nechceš sa viazať, nech sa páči, stretávajte sa a užívajte si. 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating