Baran:

Povedia ti, aby si odišla. Povedia ti, že im volal kamarát a musia ísť rýchlo domov. Bez ohľadu na to, akú výhovorku použijú, vždy v takejto chvíli utečú, pretože je to pre nich ťažká situácia.

Býk:

Býk sa fyzicky od teba vzdiali. Môže byť trochu uzatvorený, pretože sa ti nebude pozerať priamo do očí. Lenže má pocit, že také slová by nemal počuť.

Blíženci:

Budú používať svojho priateľa ako štít. Aj keď je blíženec energetické a sociálne znamenie, je až príliš dobrý na to, aby ti povedal, že nemá záujem.

zdroj: unsplash.com

Rak:

Budú vždy hovoriť, že sú zaneprázdnení. Budú mať oslavy, povinnosti, večeru, narodeniny. Nech je to čokoľvek, nebudú sa zdržiavať pri tebe.

Lev:

Povedia ti, že ešte nie sú pripravení na lásku. Lenže ani o týždeň sa nič nezmení. No v skutočnosti nie sú pripavení na záväzky a na to, že by mali byť zranení.

Panna:

Panna je veľmi spoločenská a veľmi rozmýšľa o tom, s kým bude randiť. Bude sa vás pýtať milión otázok, prečo si si vybral práve ju a nakoniec aj tak odíde.

Váhy: 

Budú ťa ignorovať. Budú ignorovať tvoje správy, pretože váhy nenávidia, keď ich niekto chce dobyť.

Škorpión:

Škorpión oceňuje to, že si k nemu úprimná a bude s tebou jednať rovnako úprimne. Preto buď pripravená na všetko.

Strelec: 

Povedia ti, že ťa opúšťajú. Pretože strelci milujú cestovať, spoznávať nové krajiny a ak budú od teba vzdialení tisíce kilometrov, nebudú musieť byť ani s tebou v kontakte. Nemajú  teba záujem.

zdroj: unsplash.com

 Kozorožec: 

Vždy budú mať veľa povinností, pretože sa nebudú chcieť venovať tebe. Budú si s tebou robiť plány, to je reálne, ale vždy ich na poslednú chvíľu zrušia.

Vodnár: 

Nebudú sa zapájať do rozhovorov s tebou. Vodnár sa vie vždy zapojiť do rozhovorov, ale teraz bude tvoje snaženie o dialóg úplne ignorovať.

Ryby: 

Ryby sú veľmi a mimoriadne romantické. Sú súcitné a jemné, no ak nebudú mať ryby o teba záujem, budú ti veľmi vzdialené.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.