Instagram/sydneyandavis

Nezáväzné milovanie vie byť skvelé len na chvíľu. Neskôr si uvedomíš, že si sa buď ty, alebo tvoj „chlap na jednu noc“, zamiloval/a. Potom nastáva nekonečný boj o to, keď jeden chce iba s*x a druhý chce aj niečo viac.

Avšak, nie vždy to musí končiť tragicky. Z nezáväzného milovania môže byť naozaj niečo viac, keď sa o to budeš usilovať.

Pokiaľ si to ty, ktorá je zamilovaná, si tu správne. Hoci dostať sa zo zóny „som len dievča, s ktorým spí“ je ťažké, nie je to nemožné.

V prvom rade by si si mala uvedomiť, že máš vysokú hodnotu. Nie si len jeho hračka na večerné použitie. Pokiaľ to pochopíš, zistíš tak, že mu nemusíš zakaždým hovoriť „áno“ a podvoliť sa mu. On tak pochopí, že nie si samozrejmosť a, podľa všetkého, by s tebou mal zaobchádzať lepšie. Nebudeš mu poruke zakaždým, keď si zmyslí. To ho donúti porozmýšľať o tom, ako sa k tebe správal a uvidíš jeho budúce skutky.

Druhou vecou, ktorú by si mala spraviť je, že si niekoho nájdeš. Nie si predsa jeho majetok – iba s ním spávaš – tak by si mu mala byť ukradnutá. Pokiaľ si do neho zamilovaná, nemusí ísť o skutočný vzťah. Stačí, že budeš s niekým flirtovať pred jeho očami. Ak to s ním niečo urobí, nie si mu taká ukradnutá, ako sa tvári. Možno konečne pochopí, že má o teba záujem aj niekto iný a to ho donúti k činu.

Po tretie, a zároveň aj posledný krok, ktorý by si mala urobiť je, že by si si s ním mala nastaviť hranice a porozmýšľať o tom, či ti za to stojí. Ak nepomôže nič z vyššie uvedeného, mala by si mu ešte posledný raz navrhnúť, že chceš niečo viac – otvorene sa s ním porozprávať.

Navrhnúť podmienky, za ktorých to môžete vyskúšať na skúšobnú dobu. Uvidíš, či sa potom do teba zamiluje alebo nie.

Avšak, ver nám, že každý nezáväzný s*x môže skončiť láskyplným vzťahom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating