Dwayne Johnson, známy aj ako The Rock, sa vo svojich 47-rokoch oženil. Rodák z kalifornského Haywardu si za manželku vzal Lauren Hashian. 

Svadba sa konala na Havaji. Čerstvý manžel to oznámil prostredníctvom svojho Instagramu. Nechýbali na nej ani ich dve dcéry. Johnson má však aj ďalšiu dcéru z predchádzajúceho manželstva s Dany Garcia, s ktorou bol ženatý v rokoch 1997 – 2007. 

View this post on Instagram

Family love 😍❤️💯 .. . Do you love your family? . . . . . . . . Double tap for @therock . . . . Follow @therock_besties for more movie post! Follow @therock_besties✅ Follow @therock_besties ✅ Follow @therock_besties✅ . . Stay in Touch With Our New Posts By Turning on Post Notifications👍 —————– Double Tap To Like Tag a Friend Or a Mate . . . #dwaynejohnson #therock #jumanji #projectrock #hobsandshaw #bodybuilding #gym #muscle #fitnessmodel #fitnessmotivation #fitness #gymshark #strong #wwe #training #jasonstatham#workout #daily #projectrock #fastandfurious #hobsandshaw #hollywood #gym #usa #1 #uk #fit #fitness #UFC #amazing #health #focus #gymlife #raw

A post shared by Dwayne_Johnson (@therock_besties) on

Dwayne Johnsona preslávili najmä úlohy z filmu Múmia sa vracia (2001) alebo Kráľ Škorpión (2002), vďaka ktorému sa Johnson so sumou 5,5 milióna amerických dolárov dostal do Guinnessových svetových rekordov ako herec s najvyšším honorárom za prvú hlavnú úlohu.

Dvojici blahoželáme a prajeme všetko dobré! 

Zdroj: SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.