Ženích a nevesta - svadba

Či už si o nej snívala od detstva alebo si nikdy nemala ani predstavu o tom, ako bude vyzerať, možno patríš k tým nevestám, ktoré sa chcú odlíšiť. Svadba býva v našich končinách častokrát tradičná a jej priebeh sa u mnohých kopíruje. No nie všetky ženy (samozrejme, aj budúcim ženíchom dáme slovo, haha) túžia práve po tomto. 

Obrad, hostina, zábava do rána. Pomedzi to možno nejaké hry, fotenie a veľa jedla. Pre niekoho ideálna predstava, pre iného niečo, čo by chcel pozmeniť.

Ak vážne premýšľaš nad tým, že chceš mať svoj deň v inom štýle, možno sa inšpiruješ nasledujúcimi 3 nápadmi. Svadba vďaka nim môže byť naozaj nezabudnuteľná.

Téma dňa

Síce je svadba sama o sebe témou, tá tvoja sa môže niesť v úplne inom duchu. Ak vás s budúcim manželom spája nejaká záľuba či niečo, čo je pre vás typické alebo sa vám to jednoducho páči, pokojne choďte do toho. K tomu prispôsobte miesto, výzdobu, jedlo, či outfity nielen vaše, ale aj vašich hostí.

Svadba
zdroj: Pexels/Danik Prihodko

Čo tak štýl svadby na pláži? Milujete motorky? Alebo ste fanúšikmi čarodejníckych príbehov? Neberte ohľad na to, čo povedia iní – je to váš deň, ten, kto vás má rád to akceptuje, a ten, kto bude mať výhrady, zrejme nie je hoden toho, aby vôbec dostal pozvánku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating