Pexels/Andrea Piacquadio

I keď to nechceš a snažíš sa, aby sa to nestalo, niekedy svojmu srdcu rozkázať jednoducho nevieš. Aj ty si teda potvrdila, že priateľstvo medzi mužom a ženou existovať nemôže, pretože si k nemu začala cítiť niečo viac. 

Sú tvoje city opätované? Ak sa nechceš ešte prezradiť, pretože nechceš o vaše priateľstvo prísť, sleduj tieto znaky. Tie sú dôkazom toho, že chce byť zatiaľ len kamarátom a nepremýšľa o tebe ako o potenciálnej partnerke. Je teda na tebe, ako sa s tým vysporiadaš. Buď mu povedz pravdu, alebo sa pokús z neho „vytriezvieť“ a užívaj si, akého máš dobrého kamaráta.

Ty preberáš iniciatívu

Až teraz si si uvedomila, že všetky vaše spoločné aktivity si navrhla a naplánovala ty? Z jeho úst nikdy nevyšlo, že by ťa chcel niekam pozvať alebo niečo spoločne podniknúť. Keď si ho ale pozvala ty, neodmietol. Ak by chcel niečo viac, určite by vyhľadával situácie, kedy by ste spolu mohli tráviť čas a nenechával by to na náhodu, kedy to bude vyhovovať tebe.

Rozpráva o iných dievčatách

Nerobí mu problém rozprávať sa s tebou o iných dievčatách, rozpráva ti dokonca všetko, aj to, čo s nimi robil alebo nerobil. Pýta sa ťa na tvoj názor, možno chce počuť aj radu, čo má na ďalšom rande robiť. On si neuvedomuje, že teba takéto reči zraňujú a len sa tváriš, že ti to nevadí.

Nevyhľadáva chvíle, kedy ste len sami dvaja

Ak ho niekam pozveš ty, nerobí mu problém ísť, ale sám od seba to nevyhľadáva. Dosť veľa času trávite skôr medzi ostatnými kamošmi vo väčšej skupinke. Nebuď v takých chvíľach podráždená, pretože ostatní si všimnú, že niečo nie je v poriadku.

Predstavuje ťa ako kamarátku

Ak niekam spolu idete alebo sa s niekým stretnete, ako ťa predstaví? Predstaví ťa tvojím menom alebo povie, že si kamarátka? A ešte aj zvýrazní, že IBA kamarátka? Tak v takom prípade to je jasné ako facka. Ak by ťa predstavoval menom, šanca by ešte bola, no takto veľmi nie. Radšej teda na neho ako frajera zabudni, inak sa môže stať, že stratíš aj dobrého kamoša.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating